Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conan Exiles

Yabgu

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

tam bitmedi aslında, lau en son oynayan olsa diyordu, hala inşaat yapıyor. daha da gelişti köy. knox da dönebilirim demişti en son da ben o bırakınca bıraktım, orada soğuma oldu. ama oynarım belki gene, en azından kurulu sistemimiz, eşyamız vs var yani. oynamak istersen pve server 1045. oynayanı yeniden arttırmak mümkün olabilir.

sylv’in ayrı japon kalesi vardı sadece o yıkılmış maalesef klandan çıkıp valheim’a geçince. ?

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce screenshottan base'in yerini kestirip buldum. Naapmışınız ? Elinize sağlık.

Yani herkes için en ilginci belki loop'un dediği gibi Pvp serverında denemek olabilir hep beraber?

On 16.09.2021 at 14:30, Sam dedi ki:

tam bitmedi aslında, lau en son oynayan olsa diyordu, hala inşaat yapıyor. daha da gelişti köy. knox da dönebilirim demişti en son da ben o bırakınca bıraktım, orada soğuma oldu. ama oynarım belki gene, en azından kurulu sistemimiz, eşyamız vs var yani. oynamak istersen pve server 1045. oynayanı yeniden arttırmak mümkün olabilir.

sylv’in ayrı japon kalesi vardı sadece o yıkılmış maalesef klandan çıkıp valheim’a geçince. ?

Sosyal ağlarda paylaş

şahsen benim bu oyunda pvp ile alakam olmaz, yazmıştım geçen sayfalarda. humanoid combatında ciddi sorunlar olduğu ve seyrettiğim okuduğum kadarıyla metasını beğenmediğim, o kadar uğraşılan binaların yıkılmaya/çalınmaya açık olmasını istemediğim gibi çok bariz lagliydi oynarken, pve'de bile timing yapılmıyordu doğru düzgün. ama mevcut kurulu düzenimize katılmak isterseniz buyrun. ?

en çok mimar/inşaatçı lau'nun eseri oldu, sylv'in de bayağı emeği geçti geçen ay. hatta onun ayrı japon kalesi vardı daha kuzeyde. decay'leri 7 güne indirmeleri çok kötü oldu ama. @Laurelin girmediğin zaman olursa bize disc'den yaz da biz girip ayakta tutalım o ara. sonsuza kadar olmaz ama gene oynayanlar olursa diye durabildiği kadar dursun.

Sosyal ağlarda paylaş

öyle teker teker blok koyup parselleyen ya da geçişleri kapayanları banlıyorlarmış yeni user terms çıktı geçen gün. bi ara indirim de zevkine serverlerde gezip ispiyonlim alayını. siptah'da abartmıyorum 4 grid parsellemiş adam vardı. teker teker blok koymuş aralıklarla.

lau'ya denk gelmiş de alakası yok onunla yeni gördüm asdb. blokla parsellemekten bahsediyodum. baya kilometrelerce alana teker teker blok atıyolar. savanna'dan highlands'e geçişi kapayan da gördüm oyunu kaldırmadan önce. çok var ispiyonlanacak.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

birkaç güne 2.6 update geliyor. bi sürü fiks ve balance var. 

yeni ve güzel bi kültürel dlc de var, tam bi anglo sakson havası, medieval bi tema. nemedian kültürü. streamde gördüğüm kadarıyla hoşuma gitti. armorlar ve yapı parçaları çok hoş. sanırım alıp tekrar başlayacağım. boş bir server bulup kale ve köy işine girişebilirim. 

stables, frontier ve klasik t2 wooden ile çok güzel salonlar inşa edilebilir. belki ufaktan britiş rp'ye gireriz.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...