Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Winter❄️Sale 2020 ☃️(22 Aralık-21:00 - 5 Ocak-21:00)?️

Darksun

Öne çıkan mesajlar

sod2 problemi oyunun verdigi lider bonuslari alabilemek icin tekrar ve tekrar bastan baslamak gerekiyor, Blood Plague ve benzer eventlar de cok eglenceli gelmediydi cunku havadan spawn oluyor cogu yerde moblar event baslayinca,  baya bos yolda gidiyorsun arkani donuyorsun zombie spawn olmus 2 sn once gectigin bos olan yere ?

dinamik degil hicbiri, bunlar haritada bir yerde toplasip oyle gelse dagilsa, zomboid gibi, cok daha iyi olurmus bence

(zomboid'e multi gelmis ayrica ve eski skill vs kastiginiz karakterleri yukleyebiliyoruz son versiyona yeni oyun acip).

Norak tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

LEGO® Pirates of the Caribbean The Video Game

LEGO Indiana Jones

Corpse Party: Book of Shadows

Ori and the Will of the Wisps

Katana ZERO

Edge Of Eternity

Chrono Trigger

Little Witch Nobeta

Gorogoa

Spiritfarer

Subnautica: Below Zero (buna EA dan çıkınca zam gelecekmiş)

Operencia: The Stolen Sun

Stellaris DLC Federations

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 30.12.2020 at 18:29, Sam dedi ki:

state of decay 2 aldım sadece henüz ama oyun iyi çıktı, ilkini sevenlere tavsiye ederim.

bunun co-opu çok dandik diyolardı, co-op gibi değil de, senin senaryo sessionuna yardım etmek için yancı katılabiliyo gibi yazıyordu. öyle mi hala?

Sosyal ağlarda paylaş

Kendi kampında toplayıp geliştirdiğin adamları alıp arkadaşının session a yardıma gidiyorsun. Sana itemden başka bir faydası yok. Kendi storyline ın ilerlemiyor. Arkadaşına arka çıkmış oluyorsun. Biz oynarken coop da performans sorunu yoktu.

Sosyal ağlarda paylaş

Yani state of decay 1 oynandiktan sonea insanlar "harika bi oyun. Bi de keske co opu olsaydi masterpiece olurdu" diyorlardi. Sod 2 de COOP GETİRDİK diye reklamini yapmislardi ve boyle mi yaptilar? Cidden oyun yapimcilarini anlamakta gucluk cekiyorum bazen. 

"Abi mukemmel yapabiliriz"

"Hayir boktan yapin"

3. Oyunu satabilmek icin taktik falan mi artik nasi bi kafa

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

hatır zaten adult only için spesifik filtre var, hentai oyunları filan görmek istemeyenin algoritma eğitmesine bile gerek yok. zombi vs de istenmiyorsa onun için de tag filtreleri var. bundan iyi yapan kimse yok, keşke haber sitelerinde %1'i kadar filtreleme olsa. aşırı yüz deformasyonlu kişilerin close up fotolarını zoomlayıp gösteriyor koskoca haber siteleri. telegraph'a mail attım, "görmenizi istiyoruz ki koyuyoruz" dediler. gabe'in elini öpüp alnıma koyarım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...