Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlk oyunumuz publish oldu

Loex

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

publisher elinden tutsun diye bir şey gerekmiyo. oyunun eli yüzü düzgünse zaten her publisher test e çıkar. metrikler tutuyosa da yayınlar. metrikleri kendin değerlendirebiliyosan ve buna bütçen varsa önden kendin bi teste çık tabi. gidip 15 retention ile de gönderme publisher a. kendin bi 35-40 ı gör en azından. sonra publisher ın isteyeceği düzeltmelerle 50-60 ı zorlamaya çalışırsınız. 

Sosyal ağlarda paylaş

Bi de kendi postunu likelama, yorumlama derim ben. Fark edilirse (ki edilmiş) hiç hoş bir tat bırakmıyor.

Yani kendi üreticisinin likelayıp yorum attığı oyun direkt gözümde acizlik kategorisine girip tüm saygıyı değeri yitirir. Çoğu kişide böyledir. Bayağı antipatik durum. Ondan sonra güzel oyun da yapsan daha bakmadan eler insanlar kafada.

Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten o oyunu öğrenmek için yaptım çok önemli değil muhtemelen update bile yapmayacağım hiç.

ilk hyper casual oyunumuzuda bitirdik 3. HC ye başladık geçen hafta. Voodoo ile bağlantıdayım bakalım onlara verecem heralde oyunları

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Update

2 tane hyper casual bitirdik 25 günde 2 tane oyun hiç fena değil bence bizim gibi yeni ekibe. Oyunlar iyi oldu bence tam Hyper Casual saçmalığını başardık diye düşünüyorum. Fikirlerde orijinal bakalım voodoo nun yarışması için  bi 15 20 güne yüklenmiş olacak inş marketlere

Yarın da puzzle oyununa başlayacağız onunda kodları tamam gibi zaten boştaki yazılımcım ona çalıştı her fırsatta 

inş güzel olacak hepsi

şans dileyin

lav yu

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
6 saat önce, monoscope dedi ki:

Hayırlı olsun ama şirket adında GOOD AND WOOD IC MIMARLIK MOBILYA SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI yazıyor biraz şaşırtıcı geldi ilk okuyuşta ?

haha evet benim iç mimarlık şirketini kullandım değiştirdik. bilişim yaptık ama daha değiştirmedim

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...