Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlk oyunumuz publish oldu

Loex

Öne çıkan mesajlar

hayırlısıyla :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OkanoGames.ArftheAlien

0.8 versiyonu henüz Shop ve Endless mode tam olarak bitmedi.

Ana oyun da da ufak tefek buglar olabilir. Benim gördüğüm 2 tip yaratığı dash yaparak öldürdüğümüzde bizde ölebiliyoruz. Bir de oyun içinden alınan shield ın fiyatını yükseltmeyi unutmuşuz. Hikaye karikatürleri çıkmıyor bide onuda ayarlıycaz inş reklam verme aşamasına gelmeden. 

Androidi olan arkadaşlar indirirse yapıcı eleştiriler iyi olur. Ilk oyun sonuçta

Sosyal ağlarda paylaş

10 dakika önce, ahmedinejad dedi ki:

Hayırlı olsun oynadım şimdi biraz. Basamaklardan önden dusebiliyorsun ama normal geriye doğru alt basamağa donemiyorsun. Görünmez bir duvar var o biraz saçma olmuş. Bir de o yeşil böcekler fosfor yeşili gibi daha aydınlık bir renk olursa daha güzel olur böyle bazen karanlıktan gözükmüyor. 

abi geri dönme yok oyunda hikaye karikatürü çıkmadığı için saçma gelmesi normal. 10. bölümden sonra çıkıyor. ilk bölümde de çıkması gerekiyordu. Gemisi çatıda ona ulaşmaya çalışıyor ölmek var dönmek yok yani.

Sosyal ağlarda paylaş

8 dakika önce, ad3m dedi ki:

2 günlük işi varsa keşki bitirseydiniz neyse gz umarım yüce rabbim bol kazançlar ihsan eder.

çok baydık abi 1.5 aynı proje zaten reklam verene kadar eş dost tanıdık oynar sadece dedim. Reklam vermeden önce düzelticez eksikleri öyle tekrar yayınlıycam.

Sosyal ağlarda paylaş

1.5 ay çok az bir süre yalnız bilesin ben amatör eğlendiren işler yapıyorum hobi maksatlı godot kullanarak inanılmaz zaman gerekli iyi birşeyler ortaya koyabilmek için ha ben ne full time çalışıyorum ne proyum ne de ekibim var ama çok basic işlere bile aktarılan süreleri düşününce kalbur üstü bir oyun için 1.5 ay hiçbirşey değil rahatlıkla söyleyebilirim ama.

Sosyal ağlarda paylaş

abi benim ekip genç 18lik çocuklar okumussundur belki kanları kaynıyo. Platform oyunu yapmak hiç aklımda yoktu bu arada hiç oynamam bile en son mario oynamışımdır bu oyundan önce öyle diyim. İlk oyunun günahı olmaz dedim hem ekip birbirine ısınır dedim öyle yaptık.

Sosyal ağlarda paylaş

Yok ben oyunu eleştirmek için söylemedim sadece bu işte ciddi düşüncelerin varsa daha realistik zaman kavramı olgusu yaratmak için söyledim. Bir projeyi bitirmek çok önemlidir. İçerik kişi bazlı dandik olabilir fakat her bir proje insana çok şey katar ve bu şekilde gelişirsin. Ayrıca eskiden bu ne lan dediğim amatör işlere artık laf etmiyorum çünkü arkasındaki olaylara şahitliğim var büyük emekler var o sikko oyunlarda bile. O yüzden saygım sonsuz. Başarılar dilerim.

Sosyal ağlarda paylaş

olm para hyper casualda zaten

bak sana hikaye anlatayım, biz 2 startuptık. yan yana oturuyorduk, onlar hyper casual biz enerji sektöründeyiz.

Tamam çok şükür biz de büyüdük, 2 senede 8 kişilik ekibimiz var karnımız aç değil.

ama adamlar uçtu gitti. Yap geç hyper casualı, MVP mekaniklerini iyi uygula ama.

Senin oyun tuttugu zaman sana publisherlar gelecek zaten o arada clonlamaya baslıcaklar bunlara hazır ol baskanım

Sosyal ağlarda paylaş

13 saat önce, Suark dedi ki:

acuk araştır sende.

metrikleri nasıl çıkartacağını biliyor musun? retention falan? çünkü sen çıkarmassan başkası senin oyunun için yapıcak ve yükseldiğini görüp klonlayacak ?

bulamadım nereden eğitim veriliyor biliyorsan link atsana 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...