Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UO Forever

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

o serverda bi bokluk vardı silp yolda biri yanımdan geçiyodu bakıyodum topic açmış blackice davulla stat kasıyor diye hop jaile giriyorum

sonra bi gün ormanda dolaşıyoduk adminin teki ayıya .control atıp kesti bizi. ölmek yoktu galba oradan bi şekilde çıkman gerekiyodu. ayıyı bırakıp gitti ayı npc reskill içinde bıraktı. sonra adamın biri bunu gördü bizi şikayet etti ayıyla skill kasıyolar diye yine jaile girdik.

senin de boğazına bıçak dayadım diye baya başıma bela gelmişti. forumda günlerce kavgası dönmüştü. rp yapıcaz diye kafayı bozmuş mal yuvasıydı NEFRET EDİYORUM ETHERNASSDAN NEFRET

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin

Haritanin tepesinde dungeon olan bir yerde bir suru pk lar falan takiliyor oraya gectim simdi hala newbie karakterle. 

PVP izliyorum bir yandan kuslari falan tokatliyorum. Cok sarmadi ya. Elde kilic varken buyu yapamamak ve buyu yaparken kosamamak bayik. Bilemedim simdi devam etsem mi emin degilim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin

Evet o Sylveria. 

Orc'larin base armor yuksekti. Genelde gruplar halinde takiliyorlardi. Cok eglenceli oluyordu. Pvp sistemi hizli olmasi ve buyu atarken duraklama olmamasi nedeni ile ata binememeleri cok buyuk handikap yaratmiyordu. 

Sylveria'nin pvp sistemini ustteki video benzeri hale getirmistik. Hizli pvp yapilan bahsettigim Ingiliz sunucuda oynamistim ben ilk olarak. Orada asiri eglenceliydi olay. Bandaj 1s, magic arrow 1s, poison 1.5s, kal vas 2.5s falandi. Elde kilic, ustte komple zirh, her skill gm kasabilmek.. Hizli pvp ile bir kac saniyede orta seviye savasan birini asagi alabiliyordun ama bazen 1vs1 30dk surebiliyordu iki tarafta cok yetenekliyse. Olay tamamen bir anlik hatali buyu tercihi ile avantaji kaybetmeye ceviriliyordu.

O zamanlar TR sunucularinda pvp sistemleri cok bayik gelmisti ayni tadi alamayinca. Bir kac sene Ingiliz sunucuda oynadiktan sonra Sylveria acildi. Baktim nispeten yakin ve eglenceli, hesap acip oynamaya basladiydim ama ilk karakter blacksmith actim hic pvp ye girismedim. Serverda yuzlerce oyuncu vardi iste benim karakter baya populer oldu. Sendika kurduk tum bs ler ile. Beni de baskani yapmislardi. RP cok zevkliydi hic pvp ye dahi girmeyi dusunmemistim o yuzden. Sendika'nin aylik buyuk toplantisini yapiyorduk iste 20 kisi falaniz. Ne fiyatlara satis yapicaz kimde kac ingot var, aramizda trade edip hangi armor daha erken bitirebiliriz falan filan... Ben konusurken biri iceri girdi sacma sapan laflar falan. Sinirlendim. Halberdi alip kafasina indirdim iskaladim, bir daha salladim 1 vurusta dumduz oldu. Minoc'dayiz ben gri olmusum ama herkes tanidigindan kimse guard falan cagirmiyor. Toplantiya devam ettik. O sirada adminler izliyormus bizim toplantiyi benim harakete cok eglenmisler direk admin olur musun dediler. Sonra world designer olarak ekibe katilip komple turnuvalar baslattim. yeni sehirler kurdum. haritayi komple guzellestirdik. pvp sistemini degistirttim hizlandirdim (ki bana kalsa cok daha hizli yapicaktim da geri kalan yonetim sakinlestirdi :P). Ekibimiz superdi baya.

Sonrasinda da pvp karakteri acmistim onu kastiydim. Suan cok paslandik tabi aradan neredeyse 2 asir gecicek. O donemlerde hafif kacak dovuserek 1 vs 10 pvp yapiyordum. Ayni donemi suan geri getirebilecek olsam sanirim bir dk durmam. ?

Sosyal ağlarda paylaş

sylveriadır o da başka mapteydi brit falan yoktu hatırladığım kadarıyla.

onun haricinde en çok arqas diye bi serverda oynadım. onu diyor olabilirsin aşırı güzeldi playerı da çoktu. ırklar vardı şehirler falan bambaşkaydı ve çok da güzeldi. aşırı aksiyon dönerdi bambaşka mekanlarda. 

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, Oce4n dedi ki:

sylveria da orc ırkı vardı, AMA ATA BİNEMİYORLARDı milletin dalga geçme konusuydu her zaman. 

at hızında speed açanlar vardı saygı duyuyordum valla ? 

ahahha aynen hatirladim

vampir vardi bir de class olarak yanilmiyorsam, ilk uo shard di benim oynadigim, sonrasinda nebula, daha sonra yabanci shardlarda oynadim.

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, DynamicK dedi ki:

Evet o Sylveria. 

Orc'larin base armor yuksekti. Genelde gruplar halinde takiliyorlardi. Cok eglenceli oluyordu. Pvp sistemi hizli olmasi ve buyu atarken duraklama olmamasi nedeni ile ata binememeleri cok buyuk handikap yaratmiyordu. 

Sylveria'nin pvp sistemini ustteki video benzeri hale getirmistik. Hizli pvp yapilan bahsettigim Ingiliz sunucuda oynamistim ben ilk olarak. Orada asiri eglenceliydi olay. Bandaj 1s, magic arrow 1s, poison 1.5s, kal vas 2.5s falandi. Elde kilic, ustte komple zirh, her skill gm kasabilmek.. Hizli pvp ile bir kac saniyede orta seviye savasan birini asagi alabiliyordun ama bazen 1vs1 30dk surebiliyordu iki tarafta cok yetenekliyse. Olay tamamen bir anlik hatali buyu tercihi ile avantaji kaybetmeye ceviriliyordu.

O zamanlar TR sunucularinda pvp sistemleri cok bayik gelmisti ayni tadi alamayinca. Bir kac sene Ingiliz sunucuda oynadiktan sonra Sylveria acildi. Baktim nispeten yakin ve eglenceli, hesap acip oynamaya basladiydim ama ilk karakter blacksmith actim hic pvp ye girismedim. Serverda yuzlerce oyuncu vardi iste benim karakter baya populer oldu. Sendika kurduk tum bs ler ile. Beni de baskani yapmislardi. RP cok zevkliydi hic pvp ye dahi girmeyi dusunmemistim o yuzden. Sendika'nin aylik buyuk toplantisini yapiyorduk iste 20 kisi falaniz. Ne fiyatlara satis yapicaz kimde kac ingot var, aramizda trade edip hangi armor daha erken bitirebiliriz falan filan... Ben konusurken biri iceri girdi sacma sapan laflar falan. Sinirlendim. Halberdi alip kafasina indirdim iskaladim, bir daha salladim 1 vurusta dumduz oldu. Minoc'dayiz ben gri olmusum ama herkes tanidigindan kimse guard falan cagirmiyor. Toplantiya devam ettik. O sirada adminler izliyormus bizim toplantiyi benim harakete cok eglenmisler direk admin olur musun dediler. Sonra world designer olarak ekibe katilip komple turnuvalar baslattim. yeni sehirler kurdum. haritayi komple guzellestirdik. pvp sistemini degistirttim hizlandirdim (ki bana kalsa cok daha hizli yapicaktim da geri kalan yonetim sakinlestirdi :P). Ekibimiz superdi baya.

Sonrasinda da pvp karakteri acmistim onu kastiydim. Suan cok paslandik tabi aradan neredeyse 2 asir gecicek. O donemlerde hafif kacak dovuserek 1 vs 10 pvp yapiyordum. Ayni donemi suan geri getirebilecek olsam sanirim bir dk durmam. ?

hepastus diye bi blacksmith vardi hatirliyo musun

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Black-ice dedi ki:

sylveriadır o da başka mapteydi brit falan yoktu hatırladığım kadarıyla.

onun haricinde en çok arqas diye bi serverda oynadım. onu diyor olabilirsin aşırı güzeldi playerı da çoktu. ırklar vardı şehirler falan bambaşkaydı ve çok da güzeldi. aşırı aksiyon dönerdi bambaşka mekanlarda. 

arqas cidden çok keyifliydi. 

@Silphatos hardgamer? 

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, DynamicK dedi ki:

Hmm yok ya hatirlayamadim. Benim blacksmith Flint Fireforge du Sylveria'da.

Saeros sen bildigim kadari ile staff degildin Sylveria'da.

nostalji oldu smdi

bi ara pati uo acilacak geyigi vs vardi ? sadece geyik miydi ?

ben su an www.uooutlands.com`da oynuyorum, gayet memnunum, ama acilsa burda saglam geyik yapardik

nutella yerim tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

TR'de en çok aktif oyuncu WOU/WOS döngüsünde heralde, sanırım anlaşmalı bir şekilde Bael ile Venus belirli aralıklarla server açıp oyuncuları sektiriyorlar serverlar arası. Her seferinde sıfırdan başlıyor, baya da para kazanıyorlar oyun içi sattıklarıyla. Kendileri değişik sistemler yapmışlar, bazılarını ortak kullanıyorlar. Enteresan ama adam gibi biri çıkıp ikisini birden tokatlamıyor.

Bir süre WOU'da oynayıp şimdi de WOS'ta oynuyorum, paticikten başkaları da var. pvp yapcaksanız min. 10 kişi falan olmak lazım sanırım, o bile champ kasmaya yetmeyebilir. Ama turnuvalar kovalanabilir pvp için. Biz pvm oynuyoruz, quest sistemi falan da tatmin ediyor. Vakit geçirmelik güzel oluyor, TR server'ı arayan varsa tavsiye ederim eleştirdiğim çok tarafları olsa da..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...