Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Bilgisayar Parçaları

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Fiyat kırıcılar birleşin. Standart metni aşağıya kopyalıyorum, buraya bir takım güzellikler olur elbette. 

1450 TL ---> EVGA GeForce GTX 1060 6GB 6 GB SC 2017 Mayıs ayında alındı, sadece oyun için (haftada 8-10 saat) kullanıldı. 3060ti'ya upgrade ettiğim için satıyorum. Kutusu faturası kayıp maalesef. İstanbul içi elden teslim olur.

1400 TL ---> İNTEL İ5 7600 3.50GHZ UP 4.10GHZ 7.NESİL İŞLEMCİ 2017 Mayıs ayında alındı. Sadece oyun için kullanıldı. Aralık 2020’de sistemi yükselttiğim için satıyorum. Kutusu bulunuyor.

400 TL ---> GIGABYTE H270-HD3 Intel H270 Soket 1151 DDR4 2400MHz HDMI&DVI&VGA Anakart 2017 Mayıs ayında alındı, oyun için kullanıldı. Kutusu bulunuyor. Sistemi yükselttiğim için satıyorum. Problemi bulunmuyor.

Hepsinin birden alınması durumunda bir miktar indirim yapabiliriz. İndirime ek olarak da fotoğrafını yüklediğim yaklaşık 200 TL değerindeki Xigmatek soğutucuyu da hediye edeceğim. Tüm parçalar çalışıyor, elden teslim düşünüyorum.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Sosyal ağlarda paylaş

23 saat önce, Silphatos dedi ki:

ya bu eski 4c i5ler tamamen çöp oldu gibi, upgrade sonrası 6600kyi bile 1400e satamam gibi geliyor bana. şu an en dandik i3 750tl ve 4c/8thread ile bunların alayını tokatlıyor ?

Walla piyasası hala var. Intel her işlemci neslinde yeni anakart istediği için fiyatı düşmüyo. Ben 4 yıldır gen4 işlemcimi upgrade edemiyorum mesela. Fiyatlar saçmasapan seviyede olduğu için.

Sosyal ağlarda paylaş

o yüzden de elinde adam gibi ddr4 varsa ki bende 16gb cl15 3200mhz var (2666 cl16 normalde asd ama silicon lottery tuttu) 2. elden hiç upgrade etmeye kasmadan son nesilden toplayacan cpu+mobo paran varsa highend yoksa lowend farketmez.

adamın satış konusunu da bok ettik ama cpu satılırsa "forum dışı satılmıştır" olacak zaten ahahah

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ahahha hareket oluyor en azından lel, böyle bir heyecanlanıyorum sonra hemen geçiyor 

anakart'ı alan adam, ekran kartı + cpu için de toplamda 2100 TL önerdi btw (800 cpu, 1300 ekran kartı)

ekran kartını 1300'e rahat satarım, daha yukarısı olur mu diye bakıyorum. Cpu'ya henüz talep yok ya o üzücü. 

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Silphatos dedi ki:

o yüzden de elinde adam gibi ddr4 varsa ki bende 16gb cl15 3200mhz var (2666 cl16 normalde asd ama silicon lottery tuttu) 2. elden hiç upgrade etmeye kasmadan son nesilden toplayacan cpu+mobo paran varsa highend yoksa lowend farketmez.

adamın satış konusunu da bok ettik ama cpu satılırsa "forum dışı satılmıştır" olacak zaten ahahah

Ddr5 gelene kadar yeni sistem almıycam ya. mantıklı fiyata denk gelirsem 4 çekirdekli işlemyice geçerim yoksa ona da geçmem.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...