Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Back 4 Blood (Patiler, hazırlanın...)

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

fazla ama game pass'e dahil ? 

3 kişiye key benden, XBOX için: // belki steam de seçtiriyordur, deneyiniz

3 gün açık kalıcak...

https://www.back4blood.com/?WBGHCode=GCRHG3Q3Y

https://www.back4blood.com/?WBGHCode=GCR28PHYP

https://www.back4blood.com/?WBGHCode=GCRPFC9EU

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Full release olduktan sonra yeniden bakarim ama suanda kart sistemi ve Killing Floor tarzi silah/item alma ile cesitlendirmeyi denemisler gibi bir hali var(6 saat betada oynadim). Kart sistemi arada bir ilginc ozellikler ekliyor ama ne bileyim, yeterli degil gibi bir hali var. Bakalim diger haritalar/ozellikler neye benzecek. Versus a hic dokunmadim,hic alakam ilgim yoktur.

Sosyal ağlarda paylaş

ııh olmamış oyun, surveye de yazdım. alfasını seyrederken ne düşündüysem aynısı geçerli. looter shooter gibi yok common yok uncommon yok magical yok epic shotgun vs, yetmemiş attachment'ları da öyle. vendor sayfası karman çorman, birşey alıyorsun elindekinden kötü. kartlar gereksiz karmakarışık sırf rng olsun diye. aynı crusher ölüyor, 2sn sonra yenisi geliyor üstüste 5 kere, bayık. charların, mekanların ve combatın görsel olarak albenisi de yok. çok daha ucuza (30-50₺) çok daha iyisini (wwz&vermintide 1&2) yıllar önce oynamışken bunu oynamam için epic'in filan bedava vermesi lazım. o durumda bile killing floor 2 gibi birkaç gün oynayıp bırakırım herhalde.

ha bir de oyuncular çıkıyor, yerlerine giren yok öyle botlarla oynadık.

oyun kötü değil ama daha iyileri bol ve 7-8 yıl geç çıkmış.

yok daha oynayınca downgrade ettim daha da görüşümü. tamamen rng-fest oyun. silahlar, upgradeler, kartlar filan. epic haftaya bedava verse yüklemem.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bana da baya bayık geldi.

release'de bakmam herhalde

(yani xbox'a yüklemem, bedava ztn)

bu tarz oynamak istesem ztn cod zombie oynardim 12 yasinda bebelerle, lel

*yani RNG'li zombi acisindan alternatif cok. zombi oldurme zevkini cok yasatmiyor ?

son edit, son soz:

ozellikle zombilerin tirmanma mekanigi/odalarda takilmalari sanki -10 sene oncesi, bir olmamislik var oyunda

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

oynadım 1-2 saat şimdi. Oyundaki her şey Left 4 Dead den daha kötü. Bravo gerçekten stüdyoya. 2009 da çıkan oyunu kopyalamışlar sadece ama onu da becerememişler düzgün. Gamepass'e koymasalar Evolve gibi buda yalan olurmuş çıktığında heralde. 

Sam doğru diyor World War Z çok daha iyiydi bundan. Onu oynadıktan sonra horde diye 15 tane zombi gelmesi sarmadı hiç. Boss zombilerin dizaynları da çok kötü.

Sosyal ağlarda paylaş

sonra hani vuruş hissi deniyor ya, o da yok. l4d'de bile zombiyi vurunca görsel bir feedback vardı. burda crosshair'in kırmızı olması dışında anlaşılmıyor zombi vuruldu mu vurulmadı mı. öyle ragdoll oluyorlar ama yok gibi başka bir hasar üstlerinde. takım arkadaşımın neyi vurup öldürdüğünü net olarak anlayabilmem lazım. hele hele böyle dmg sistemi tamamen action rpg'ye dönmüş bir oyunda.

şunu göremedim oyunda doğrusu şahsen.

onun yerine oyuncu karakterler kan revan içinde kalıyor, kimin kim olduğunu anlayamıyorsunuz.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

l4d'in birebir aynısının kopyasını yapın tamam ona lafım yok da. azıcık yeni harita modu bulsaydınız be.

bi kere de insanların tüm zombilere karşı kazandığı (kaçmadığı), def yaptığı filan oyun modları olsaydı, eşyaları alıp kapıya yığıp barikat yapsaydık, patlayan yıkılan binalar filan olsaydı... aynı lineer düz bi yere kaçıyoruz oyun modu. dead by daylight gibi character progression koyulabilirdi vs.vs. bir dünya fikir var ama l4d clone olmuş.

zevkli olduğu yanları var, yok değil. belki release'e doğru daha fazla içerik çıkartırlar ama şu an için l4d den daha iyi bir keyif sunmuyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...