Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

O zamanlar lisedeydik..

reampage

Öne çıkan mesajlar

Büyük olay olmuştu o. Forumda gerçek tanıdıkları falan vardı, gidip aramışlardı falan. Yanlış hatırlamıyorsam zaten ilaç kullanan depresyonda birisiydi. Sonra hakikaten kesildi iletişimi. Numara yapıyor olsa gerçek arkadaşlarından biri en azından bi açık verirdi diye tahmin ediyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Forumu tamamen bırakanlar neden öyle yaptı anlamıyorum. Az yaz, arada gel, ama “bırakmak” neden ki.

Şuan aklıma gelenler; cons, ekmek, kökalp, xaenin, zegna, babacum, unity (unity100 müydü ya), antimodes vs

renkli güzel bir ortamdı, şimdi hiç eski tadı yok zaten kartlaştık hepimiz onun da etkisi var. 

bu ara dönemde gelen mal tipler içine etti forumun galiba. Sequodur noyandır editördür ottur boktur. Tadı bir kaçtı, bir daha geri gelmedi. 

sipeyskeyk tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, ahmedinejad dedi ki:

Noyan'ı Instagram'da takip ediyorum da adam çok büyük kaza atlattı. 2 ay yoğun bakımda kalmış. Ölümden dönmüş. 

Discord'da uzun süre konuşuldu bu. Özetle yurt odası gibi bir yerde uyuduğu sırada yangın çıkmış, kendisi de bayağı yanmış. Haftalarca komada kalmış, bir iki defa uyandırılmaya çalışıldığı halde uyanmamış, pek çok deri nakil ameliyatına girmiş. En son iyiymiş ama, tekrar rehabilite oluyordu.

Son durumu iyiydi ama anladığım kadarıyla, full hp regen olmuş heralde, facebook'ta ortak arkadaşımız kızların duvarlarında spawn oluyordu ?

Sosyal ağlarda paylaş

30 dakika önce, ahmedinejad dedi ki:

uyanmamasının sebebi o sırada ilaç etkisinde olmasıymış yazmıştı storyde. bilgisayar yataktayken muhtemelen fark etmeden alkol falan döktü üstüne, oradan çıkmıştır yangın. 

Ha yok, benim söylediğim uyanmama yangın anında uyanmama değil, komadan uyandırılma prosedürüne tepki vermemiş 1-2 kere demişlerdi, o bakımdan haklı olarak endişelenmişler.

Olay anından bilgim yok da işte elinde sigarayla uyuyakalmış olması veya işte astral seyahat yapacam diye etrafa dizdiği mumların uyuyakalınca yangın başlatması gibi teoriler vardı.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Beni de @DoGMeaT getirdiydi. Cocuktuk, onun evinde foruma girdiğini görüyodum flan. forum ne, onu da bilmiyordum galiba.

Güzel günlerdi be. @DoGMeaT ile evden eve 56k ile age of oynamaya kasardık. paso internet cafeye giderdik.

Hatta bi kere sudden strike'ta yenmiştim onu eheheheheh

yaş 12-13 falandır herhalde. ilk üye olduğumda ismi pepelekti galiba.

ShadowFax tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...