Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

250-320k araliginda arac onerisi

barbu

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, Stringray dedi ki:

abi BOT konusuna dönüyor gibi, bazı önerdiğiniz arabalar çok çirkin ya sdfsfsfsfd

konuya gelirsek o fiyata 3008 kaldı mı bilmiyorum varsa da boş paket olur herhalde, karoq alternatif olabilir, sedan istiyorsan da 1.5/1.6 civic al geç en üst paketinde her şey var gayet dolu.

Bu fiyata karoq nerede var? Ben hic bulamadim

Sosyal ağlarda paylaş

eski fiyatlarla karşılaştırmanın bir anlamı yok, tek beklenebilcek ötv'nin eski seviyeye çekilmesi veya uygun kredi imkanları

@barbu benim de şu an gözüm ateca'da, 345k'ya sıfır satan bayiler var. arayıp kimseyle konuşmadım, belki daha da iner. bir de 12ay 0faiz kredi veriyorlar

ama cidden şu piyasada araç almak-satmak zor iş.

leon'un kasası değişecek deniliyor, uzunca kullanmayı düşünmüyorsanız önermem o yüzden. yoksa çok güzel araç

Sosyal ağlarda paylaş

2015 sonrası bmw 1 serisi, 250 zor ama temizi 280e falan bulunur 118i joy / joy plusların.  Yalnız çakallığın en çok döndüğü marka bmw olabilir, kullanıcı kitlesi sıkıntılı genelde. Düzgün birisinden alıp bakımlarını doğru dürüst yaptırdıktan sonra uzun yıllar binilir sorunsuz.

Ya da SUV istiyorsanız illa Jeep Renegade'ler var, fiyatlarına göre güzeller. 1.2 multijet motor var, az yakıyorlar falan. X1 falan da garip bir şekilde çok pahalı değil 2. elde ama lastiğinden servisine buram buram masraf kokuyor araba.

Hybrid'de sanırım en iyi alternatif Toyota C-HR, ben hatta iki kez niyeti bozdum. Eylülde gaza gelip arabayı takaslıyım sıfır C-HR'la dedim ama bayideki adam nisan mayıstan önce sıra gelmez, zaten tarih de belli değil falan dedi, sonra onlara da zam geldi 60 70 bin lira sdfl.

Sosyal ağlarda paylaş

16 saat önce, barbu dedi ki:

Hyundai kona ve tucson nasildir? Para olarak kona daha yakin gibi. Tucson da belki olabilir diyorum. Seat atca ilk tercihim olurdu sanirim ana fiyat olarak bunlar biraz daha iyi. Sizce araclr uzer mi hyundai kullanmadim hic. Ikinci el satisinda patlar mi?

Kona'yı iş arkadaşım aldı, aldığı gün araçta sorun oldu servise götürdü bir hafta on gün parça bekledi. Şimdi memnun sanırım ama dakika bir gol bir.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
3 saat önce, xaty dedi ki:

@barbu neye karar verdiniz? aldınız mı araç

Aldık ya. Çok düşündüm ettim. Para konusunda 350lere çıkmak istemedik. 2020 Seat leon xcellence aldım.

yeni kasa çok kafamı kurcalıyordu ama en aşağı 280-290 olacaktır. Gerek duymadım.

aractan simdilik memnunum. 2001 octavia’dan sonra cok guzel geldi. Dolu dolu. Hayalet ekranı da çok sevdim. Baya gidiyor araç. 

Bundan sonra ateca’da gözüm ama ya da parama bağlı olarak karoq.

çok sağolun yorumlarınız için

barbu tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...