Jump to content
Faktas

Satılık Logitech Momo Direksiyon Seti 240 Derece Force FeedBack Özellikli+ Stand

Öne çıkan mesajlar

§ 01 Ara 2020, 14:41

"Hatta FF özelliği ayrıca bir adaptör tarafından içindeki ikincil motorla sağlandığı için şu anki direksiyonlara taş çıkartıyor"

bu ne demek ?? her direksiyon bu şekilde çalışıyor zaten. bide 2006 civarında çıktı bu set diye biliyorum. nasıl yeni direksiyonlara taş çıkartabilir o da ilginç. 13 14 yaşında alet yani bu en az. 

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Ara 2020, 15:00

Logitech G27'yi daha önce bir arkadaşımın evinde kullandım. Cihaz bilgisayara sadece USB ile bağlıydı bunu yanı sıra Force Feedback Momo'nun çeyreği kadar bile hissedilmiyor aynı oyunlarda belki de ayarı düşüktü bilemiyorum ama kendi direksiyonum kadar memnun kalmadım. Yanlış biliyor olabilirim kusura bakmayın eğer eminseniz yeni cihazların da adaptörle çalıştığından düzeltme yapayım hemen ilanda. Bunların yanı sıra kullanmadığınız bir cihaz için önden yorum yapmak oldukça anlamsız geliyor inandığım şeyi yazıyorum; ki sonuçta elimdeki şeyi övmeden mi satış yapmamı bekliyordunuz?  

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Ara 2020, 15:48

sen de diğer kullanmadığın direksiyonlar için yorum yapıyorsun "bu diğerlerinden çok çok iyi" diyerek. zaten yorum yapmak için hepsini kullanmış olmana gerek yok. 13 14 senelik 3. el bir direksiyon için bırak yorum yapalım bu şekilde.

bu arada senin alet çok iyi kondisyonda vs olabilir sadece çok çok eski bir modeli satmaya çalışıyorsun.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Ara 2020, 16:01

Bu diğerlerinden çok çok iyi diye bir şey yazmıyor orada herkes anlamak istediğini anlar. Şimdiki direksiyonlara Force Feedback özelliğiyle taş çıkarttığını, sebebini ve bu çıkarımı nereden yaptığımı yazıyorum. 13-14 sene de geçmiş olsa dediğiniz gibi gayet iyi kondisyonda ve cihazı satarım satmam serbest piyasa sizi ilgilendiren bir durum yok bu noktada. Dolardan dolayı da fiyatı gayet kondisyonuna göre uygun tuttuğumu düşünüyorum. Kimseyi dolandırmaya çalıştığım veya cihaz hakkında yalan söylediğim de yok. Senli benli konuşmanız beni ciddi derecede rahatsız ediyor ki. Hiç tanımadığınız ve yaptığı kötü bir şey olmayan birine karşı direkt saldırgan yaklaşıyorsunuz. Ürünle ilgili soracak veya ekleyecek bir şeyiniz yoksa lütfen başlığı meşgul etmeyin. 

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Ara 2020, 16:24

13-14 senelik joystick, direksiyon vb alınmaz ama. Durumu ne kadar iyi olursa olsun bir süre sonra oyunlar desteklememeye başlıyor. Haliyle risk.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Ara 2020, 16:35

15 senelik gözyaşı var ortasında, beyazlamış.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Ara 2020, 17:31

O pek gözyaşına benzemiyor ama

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
  • Yeni Oluştur...