Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Takasla Alınık Ryzen veya Intel Sistem,

darkageman12

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Merhaba,

2016 yılından beri sorunsuz kullandığım sistemimi Ryzen veya Intel orta seviye bir sistem ile upgrade etmek istiyorum.

i5 4690k işlemci kutusu, fanı ve içeriği ilk günkü gibi durmaktadır.
MSI Z97 PC MATE anakart kutusu, arka plakası durmaktadır.
Kingston HYPERX BEAST T3 CL9 1600 MHZ 2X8 GB Ram = Ömür boyu garantili yazıyor sitesinde ama hala mevcut mu bilmiyorum. Kutusu ve içeriği mevcuttur ilk günkü gibi,

Ürünlerimin faturası mevcuttur fakat işlemci ve anakartın garantisi bitmiştir. Ram için emin değilim hala 2016 da almıştım.

3 parçamın üzerine 1300 TL peşin + elimde bulunan ADSL 2 modem var sıfır onu verebilirim.

İstanbul içi elden takas tercihimdir.

işlemcimi sıvı soğutma ile kullanıyorum aldığımdan beri 4.3 ghz hızında 1.295 voltajda çalışıyor. Maksimum yükte 62 dereceyi geçmiyor.

PM atarak takas tekliflerinizi iletebilirsiniz.

Saygılar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Ryzen 3 3100 ve Asus Prime A520M-A toplam 1800TL filan. Onları Sahibinden'den ya da Donanım Haber'den satıp sıfır bunları alsan daha mantıklı gibi. Takasa girecek pek bulamazsın burada. Bir tane de 8GB 3200MHz ram takar, sonra paran olduğunda bir tane daha takarsın.

Toplam 2100TL olur bunlar (2 ram yapsan 2400TL). O elindekiler 800TL rahat eder sanırım?

Sosyal ağlarda paylaş

https://www.sikayetvar.com/teknorakscomtr abi o fiyata satan firmanın bir sürü şikayeti var, bozuk kırık ürün gönderiyormuş sonra garantiye göndeririz süreç öyle işler diye bir sürü şikayeti var. Çok Riskli ah kafama s.çayım Incehesap indirimini kaçırdım ya valla çok sinirim bozuldu....

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...