Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Travmatik sevgili

Lunam

Öne çıkan mesajlar

11 saat önce, Lunam dedi ki:

Şimdi arkadaşlar size bir hikayemi anlatcam benim sevgilim geçmişte çok travmalar yaşadı okb'si,değişken ruh halleri var ve aşırı karamsar her olayda kötü olasılıkları düşünüyor.İnsanlardan nefret ediyor inancı güveni kalmamış kimseye, annesinin sevgisinden bile şüphe ediyor o kadar yani.  ergenlikte yaşanan klasik sorunlar ile karşı karşıya

Düzelttim biraz, sen rahatına bak. Yalnız kalmak vs falan bahane çıkar genelde ne yazık ki. Yarın öbür gün tartışırsınız kavga edersiniz "ona çok iyi gelen" biri çıkar, a shoulder to cry on becomes a dick to ride on. 

Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, reyou dedi ki:

Vay be şu Pandemi döneminde hala Pandemi öncesiymiş gibi yaşayan insanlar var helal olsun çıkar bütün travmanın tadını. Şu devirde böyle travmalar kolay bulunmuyor bence değerini bil kolay kolay elinden bırakma.

Bazen zevkli geliyor?

Sosyal ağlarda paylaş

Önceki sayfada arkadaşların dediği gibi yalnız kalmak istiyorsa kalsın boşver bu süreç içerisinde de hiç arama.afedersin ama klasik kezban tavırları yalnız kalmak/ayrılmak istiyor ama kendi elinide bulaştırmak istemediğinden seni yıldırmaya çalışıyor.sen bu süreçde hiçbir şey yapma.lan bunları 30 ları geçtikden sonra öğrendim.harbi "ben eşeğim" aynı hatalara düşme ha birde daha gençsin.dilini geliştirip yabancı bir kızla tanış.heba etme turk kızlarına kendine

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...