Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Travmatik sevgili

Lunam

Öne çıkan mesajlar

Şimdi arkadaşlar size bir hikayemi anlatcam benim sevgilim geçmişte çok travmalar yaşadı okb'si,değişken ruh halleri var ve aşırı karamsar her olayda kötü olasılıkları düşünüyor.İnsanlardan nefret ediyor inancı güveni kalmamış kimseye, annesinin sevgisinden bile şüphe ediyor o kadar yani.Özgüven eksikliği de var kimseye sorun olmamak için tüm dertlerini içine atıyor dışarı karşı yeni bir kişilik oluşturup sert bir duvar çekmiş.Ben bu duvarları aşabildim bazen çok da iyiyiz,karamsar hale düşünce mesela sevgimi sahte görünce sakince anlatıyorum onu neden sevdiğimi onla beraber düşünüyoruz tüm kötü ihtimalleri bazı ihtimalleri eleyebiliyorum.Gün geçtikce bana daha çok bağlandı ve kaybetme korkusu git gide arttı artık öyle kolayca sakinleştiremiyorum."Neden bu kadar çok güveniyorsun demeyin çok patavatsız ve dürüst olduğu için güvenimi kolaylıkla kazandı"Şimdi yalnız olmak istiyor onu yeterince anlamadığımı eğer yanımdaykende yalnız olcaksa hep yalnız olmayı tercih etceğini söyledi.Bende sen yalnız olmak istediğin için yalnız kalıyorsun dedim ilk başta buna itiraz etsede sonra kabul etti yalnız kalmak istiyorum diyor ama gene bende biraz kafa dinlesin diye yalnız bıraktım.Ayrıl diye tavsiye vermeyin ayrılık dışında tüm tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

olm salak mısın dünyada milyonlarca insan var ve bunların içinde birçoğu çokgüzel düzgün insanlar, sen gitmiş sağı solubelli olmayan saçmasapan birine denk gelmişsin, neden o insanla vaktini harcayasın ki, prim verme ve başka insanlarla denemeye devam et. çok iyi anlaşabileceğinbir sürü  çok güzel insanlar olduğu unutma .

Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, Fistan dedi ki:

olm salak mısın dünyada milyonlarca insan var ve bunların içinde birçoğu çokgüzel düzgün insanlar, sen gitmiş sağı solubelli olmayan saçmasapan birine denk gelmişsin, neden o insanla vaktini harcayasın ki, prim verme ve başka insanlarla denemeye devam et. çok iyi anlaşabileceğinbir sürü  çok güzel insanlar olduğu unutma .

o insanlara daha rast gelmedim o hariç gördüğüm bütün insanlar kendi çıkarlarını düşünüyorlar seni severken bile

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Valvyn dedi ki:

Ayril kardeşim hiç ugrasma.

1 kere yakalanacaksin boyle bir tipe, sonra akillaniyorsun.

boyle bir sey yasamayanlar da cocuk kaliyor hep, 16 yasindaki kardesim o kiz hayatini mikileyecek ve kabuk degisimi gibi bu aci seni olgunlastiracak.

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ekleri senin yerine ayırıyorum ve cevap veriyorum, evet sen de seksüelsin!

Geyik bi yana, yaşa öylesine cevap verdiysen de gerçekten cevap verdiysen de, önce kendisi mutlu olmayı reddeden birisiyle bir ilişki, ilişki değil eziyet olur. Yalnız kalın daha iyi, belki o da kendisine vakit ayırarak doğru bir cevap bulur, iyilik yapmış olursun. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...