Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Topla v0.9 [22kasım20]

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ekonomi dersi vereceğine önce türkçe öğreneyyyyyyyyyyyyyyyyyy goltberen

ama %100 fact orasaı ayrı, trde beklenir mi la alınacak şey için puahah

dolar ocakta 18.60'dan 1 kuruş bile aşağıya düşmüş diyelim imkansız ama diyek
30x0 serisinin de fiyatları dolar olarak globalde inmiş diyelim, hadi bu doğru olacak biraz

fakat şu anki fiyatının altına mı düşecek türkiyede??? omardan gelsin cevap

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun @deadwoll güle güle kullan ?

Benim de Cuma verdiğim sipariş Cumartesi günü elime ulaştı. Tertemiz kurulum yapmışlar, kasaya açtım baktım kablolama falan kendine yapmış gibi düzenliydi, şaşırttı. Ayrıca telefonla her görüşmemden güler yüzle ayrıldım. Pozitif tüketici feedback'i en iyi reklamdan iyi gerçekten. Gözüm kapalı önerebilirim gamegaraj'ı.

Sosyal ağlarda paylaş

Cok tesekkurler. @Creus sana da hayirli olsun.

Hayatimda ilk kez paraya kiyip top end gpu aldim. Yillardir zaten guncel oyun oynamamistim, simdi sirf meraktan cyberpunk vs. ne varsa oynarim.

@Masticore abi cok tesekkurler bu arada, 12gb 21000’den asagi hic bulamiyordum. Sen linklemesen 18000’e 10gb aldim diye sevinecektim.

deadwoll tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bence de beklememek doğru olmuş, ben geçen sene bekledim ağustos'ta alma şansım varken. gerisi tarih..

ikiniz de güle güle iyi günlerde kullanın, bir sonraki güncelleme vakti geldiğinde ülkenin değil, sadece donanım piyasasının durumunu düşünmemiz gerekir inşallah.

Sosyal ağlarda paylaş

bana da yardımcı olun ? ekran kartı olmadan sistem toplamak istiyorum, çok da anlamam ama elimde rx590 var yeter diye düşünüyorum.çok oyun oynayan birisi de değilim oynasam da arada max warzone,poe ve valorant oynarım.  bütçem de uygun mu değil mi bilmiyorum ama 10-11k 

Sosyal ağlarda paylaş

Bende ram yukseltmeyi düşünüyorum, 2x8gb 3000mhz corsair vengeance var, koduna göre baktigimda genelde stoklarda yok, olanlar da 3k falan. O paraya 32gb'lık kit alabiliyorum hatta 3600 mhz olanlardan. Ama aklımdaki soru (2x8gb) x 2 mi yapsam, 4 kanal performansından dolayi, sorun olmadikca 32 oldukca uzun süre idare eder, 64'e gereksinim duyucagimi pek sanmıyorum.

Çift kanal mi 4 kanal mı gideyim.

Sosyal ağlarda paylaş

4 kanal diye birşey yok, gene 2 kanal olarak çalışıyor ama sorun olmaz. ben 0 makinede öyle yaptım daha ucuz diye nasılsa 64 kullanmayacağım bunda diyerek. 64 gerektiğinde mevcut makineler çöpte zaten. 20+ yıldır mevcut taban standardın iki katı aldıysam ram ihtiyacım olmadı. ram eklediğimiz tek makine 8mb'li p75'ti sanırım, cimri hp. sonra bir daha taban ram'li makine toplamadık.

Sosyal ağlarda paylaş

Çok komik bir sorunum var, benim kasaya sığmadı 3080 lsfjsdhf. Kasa da almam gerekiyor. Ne alıyoruz? Benim spec'lere uygun ve şekil şukul ama çok pahalı olmayan bir şey var mı? Bir de Corsair bronze 750w PSU yeter değil mi 5800x3d + rtx 3080'e? Onun siparişini de geçeyim olmadı.

Böyle böyle aleti baştan toplayacakmışım gibi geliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
  • GERGE unlocked, locked ve unpinned this konu
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...