Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Odaya hoparlör

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

Arkadas bi haftadır bakınıyorum çözemedim. Artik sizden bi destek alayim. 

4x4 odam var bilgisayarda oyun ve film vs keyfi yapıyorum bir de gün içerisinde takılırken işte bluetooth la hoparlöre bağlanayım diyorum(çokta lazım değil ama). 

Özellikle şu LG BoomBox sistemler hoşuma gitti. 

Optical giriş ve ya AUX girişi tercihimdir. 

Kumanda olmalı. 

Yani aşağı yukarı 2500-2700 tl net bütçem var bu işe ayırdığım. Bass ayarı olan bir alet olması önemli gerçi boombox tipi bir sistem alırsam altına ses izolasyon süngeri koyucam. 

Hangisini tercih etmeli ya da LG dışında tek kutu gibi hoparlör hangilerini tavsiye edersiniz? 

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Valvyn dedi ki:

Pc ye kablosuz bluetooth oluyor heralde sadece baglayabileceğim güzel bi hoparlör önerirmisiniz banada  kablolarla uğraşmak istemiyorum artik.

Ben bugun LG RL2 aldım abi. Şiddetle tavsiye ederim. Eğer kumanda çok önemli değilse 1200 liraya bunu almak mantıklı. 

Yani arkadaşlarla öyle parkta sahilde oturuyoruz dersen 15 saatlik şarjı var. Valiz gibi taşıyıp götürebilirsin. 

Ben sevdim. 

Optik girişi yok bilgine, aux mevcut. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Yeni konu açmayayım, benim de odaya hoparlör lazım. 500-1000 arası olsun pahalı olmasın.

Müzik dinlemek için kullanacağım. Masa üzerinde yer kaplamasını istemiyorum, sesi öyle stüdyo kalitesinde olmasa da olur. Subwoofer olmasın, 2'li olsun.

BT olmasına da gerek yok, kablolu olabilir.

Ne olabülü?

sipeyskeyk tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

JBL

veya şunlardan 2 tane ama "stereo" ne kadar olur, aynı sesi verecek

L-R'sız

//

ben hala arıyorum ya macmini alıcam gereksiz bir şey bulamazsam.

bu hoparlorler ancak yaza iş yapar bozcaada/gokceada kamp mamp.

hue signe bakıyorum da 1500-1600 fln olmadan almam.

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

sonos one tavsiye ederim, tr'de biraz pahalı ama US'den falan gelicek olursa iyi bence.

güzel sync ediyor, bu seri sıkıntısız.

her odada aynı yerden çalıyor şarkı fln, perfect sync.

sadece bluetoothsuz olması kötü ? 

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Ben de bir bluetooth almak istiyorum, öyle sallanan sandalyeme yayılıp elimde kitap varken müzik çalsın ya da sesli kitap okusun diye.

Şu var aklımda, farklı bir önerisi olan var mı: https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-flare-ii-20w-kablosuz-bluetooth-hoparlor-360-ses-siyah-a3165-p-HBV0000178ML7

Öyle çok bir kalite gerekmiyor, fon müziği ya da podcast/audiobook temalı alıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

On 19.01.2021 at 01:13, GONDARCENGIZ dedi ki:

Edifier R1700BT güzelmiş, tr de nereden bulacaz bunu?

https://www.bossbilisim.com/edifier-r1700bt-2-way-wireless-3.5mm/usb/bluetooth-66-w-60-20000-hz-blackwood-50573

istanbul'daysan canhifi'de belki vardir. ama boss bilisimde varmis iste. fiyatta gayet normal ama 66 W az degil mi be ?

https://www.hepsiburada.com/lg-xboom-rl2-bluetooth-ses-sistemi-pm-HB00000O143I 

ben bunu aldim demistim bi postumda, bugun soyleyebilirim ki acikcasi en son antalyada soyle bi yere gidelim dedigimizde yanima aldim usenmeden 6-7 saat zangir zangir muzik dinledik. kumsalda kum su dinlemiyor yardiriyor. dairede zaten ceyrek ustune getiremiyorsun. fiyat olarakta cok iyi. 

xwhiplashx tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

youtube'da r1700bt ile ilgili yüzlerce karşılaştırma videosu var onlar incelenebilir, müzik türlerine göre kıyaslama da yapıyorlar, r1280t ile de var: 

o bossbilisim sitesi üstte bahsettiğim siteye çok benziyor sdfsdf nanokatalog sitesi de kapanmış herhalde çok olumsuz yorum alınca domain değişmişler. eğer aynı firmaysa sen sipariş geçiyorsun, onlar da amazon'dan sipariş geçiyor, sonra gelince sana kargoluyorlar. siteye bunu yazsalar herkes ona göre alsa sıkıntı yok da 5 iş günü falan yalan direkt. ya da arayıp sorabilirsin stoktan mı gönderiyorsunuz diye. google yorumları efsane sdfsdf: https://www.google.com/maps/place/Nanokatalog/@41.0683501,28.9862703,15z/data=!4m8!1m2!2m1!1snano+katalog!3m4!1s0x14cab728da89d76b:0x4fce1543fa59ffed!8m2!3d41.0607337!4d28.9702238

temiz ikinci el ya da bir şekilde sıfır r1700bt bulursanız alın derim fiyat iyi, ses kalitesi mükemmel, 3.5mm jack ile direkt bağlanıyor bilgisayara, bluetooth var ve malzeme bildiğiniz ağaç, bayağı kaliteli duruyor.

Stringray tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

@Stringray

2. el ama.

ben sana yordam göstereyim, amerikadaniste vs. var nanokatolog gibi.

nanokatolog iyidir bu arada siparişini teslim eder, er ya da geç ama.

($ artınca veya düşünce iflas etmiş olabilirler, kur farkından -200$k falan yazmışlardır.

ithalat şirketleri genelde agresif.)

"dropshipping" kralları:

image.png

https://ship7.com/prices

bunlardan daha iyi fiyat alırsın, özellikle UK'den söylemeye çalış.

~5-6kg civarı paketler amerikadan ~200$ minimum

UK'den ~120$.

fransa veya italya'dan daha ucuz olabilir.

2-3 güne TR'ye ulaşır, gümrükle 4-5 gün.

Sosyal ağlarda paylaş

amerikadaniste yazdım, kocaman resim var?

amazon US'den söyleyemezsin hoparlor 200$ kargo.

burda UK'den 100-120$ arası.

30-40$ değil daha çok 100-120$ fark var.

kargo gümrüğe ekleniyor, onun vergisini veriyorsun ekstra.

tr'de oturuyorsan tabi.

Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...