Jump to content
Gungor

Mercedes

Öne çıkan mesajlar

§ 23 Mar 2021, 21:39

@Suark Evet xdrive gerçekten öyle hissettiriyordu. Uzun süre kullandığımdan çok alıştım. inşallah 4 çeker olmayan arabada ilk yağmurlu virajda başıma iş gelmez. 

Vergi saçmalığı olmasa yine 5.20xdrive alırdım ama 1300k'dan başlıyor gözüküyor. Neredeyse velar fiyatı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Nis 2021, 07:31

Bu tip premium araçlarda ufak motor zulüm olmaz mı ya?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Nis 2021, 14:08

Yeni motorlar performansli nispeten. Bir de zaten 3 4 lt motor sirket batirir Turkiye'de o acidan performanstan daha onemli skflh

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Nis 2021, 20:04
On 01.04.2021 at 10:31, Max Damage dedi ki:

Bu tip premium araçlarda ufak motor zulüm olmaz mı ya?

aslında zaten max hız limiti 120 ülkede 😄 böyle düşününce bütün arabalar neden sütçü beygiri motor değil yaman çelişki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Nis 2021, 22:57

Ülkede hız limiti "kaffasına göre" Kütahya'dan İstanbul'a gelirken Sakarya'da çevre yoluna çıkmadan önce hız limiti aynı duble yolda 150km içinde 10 kere falan değişiyor. 110, 82, 55 gibi fantastik limitler çıkıyor insanın karşısına özellikle bayılıyorum.

Son dönemde de İstanbul'da paralı olmayan ve Kuzey Avrupa Otobanına alternatif tüm yollarda max. hız limitinin 80 olduğunu farkettim. Bir de EDS ile ortalama hız ölçüyorlar. Maksat sanırım en hızlı yolun her zaman paralı olmasını sağlayarak GPS'te oraya yönlendirmek insanları.

Ayrıca ulaşım sürelerinin yer aldığı tabelalar yalan söylüyor direk. Geçen gün Ataşehir - Mahmutbey Gişeleri arası 55dk diyordu, 20-30dk sürmedi gitmem. Tabelada 3. köprü güzergahı hariç her yer kırmızı görünüyor her geçişimde.

He bir de iyice konuyu derail edeyim. Dün yeni havalimanına gittim ilk kez. Kız arkadaşımı bırakacaktım, vakit olunca otoparka gireyim de biraz beraber vakit geçiririz dedim. Otopark ücretinin yazdığı tek yer otopark girişindeki bariyerin arkasında yer alan 30x50 tablo... Adamlar resmen fiyatı görmeden geri dönemeyeceğin noktaya gel diye özel yapmışlar. 0 - 1 saat 21 TL bu arada 😆

Neyse bu aralar çok uzun yol yaptım, iyice elektrik biriktiydi topraklamış oldum sdf. Bu ülkede her şey mutsuzluk kaynağı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Nis 2021, 09:46
19 saat önce, deadwoll dedi ki:

Yeni motorlar performansli nispeten. Bir de zaten 3 4 lt motor sirket batirir Turkiye'de o acidan performanstan daha onemli skflh

2 tonluk mercedes suv'a 1.3 motor koymak ne kadar performanslı olursa olsun soru işareti oluşturuyor bende. Yeniliklere kapalı biri değilim aslında. Böyle ara çözümlerle uğraşmak yerine doğrudan elektrikli araçlara geçmek gerekli diye düşünüyorum.

Ayrıca ben Akp'yi az biraz tanıyorsam giriş seviye b segment araç ile 500k'lık aracın MTV'sinin aynı olduğunu görünce illa ki bir düzenlemeye gidecektir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...