Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir/Karşıyaka Acil, Kedimiz için AB grubu kan aranıyor

Sinowhatrecup

Öne çıkan mesajlar

Depremden sonra garipleşen kedimi hastaneye götürdükten sonra ciddi anemi (kansızlık) problemi olduğunu öğrendik. (Başka problemleri de var, şeker hastası, kalbinde problemleri var).

Kedisinin kan grubunu bilmenin nadir bir şey olduğunu biliyorum. Ama gönüllüler arıyoruz. Yani kedinizden çok ufak bir miktar kan alınacak ve grubu öğrenilecek. Yardımcı olursanız çok mutlu oluruz. Teşekkür ederim.

Sosyal ağlarda paylaş

• orc_lord pinned, unpinned, featured ve unfeatured this konu
7 saat önce, Sinowhatrecup dedi ki:

Depremden sonra garipleşen kedimi hastaneye götürdükten sonra ciddi anemi (kansızlık) problemi olduğunu öğrendik. (Başka problemleri de var, şeker hastası, kalbinde problemleri var).

Kedisinin kan grubunu bilmenin nadir bir şey olduğunu biliyorum. Ama gönüllüler arıyoruz. Yani kedinizden çok ufak bir miktar kan alınacak ve grubu öğrenilecek. Yardımcı olursanız çok mutlu oluruz. Teşekkür ederim.

haftasonu vakit bulabilirsem kedileri vete götürecektim. gidebilirsem bi kan gruplarına baktırayım. gidemezsem de illa hafta içi falan gidicem. tutarsa bi tanesi paslaşırız. hangi vete gidiyorsun karşıyakada?

Sosyal ağlarda paylaş

Ya sormayın neler yaşadık. Aksoy veterinere götürüyorduk. Oradan hiçbir çözüm bulamadık. İzmir hayvan hastanesine götürdük. Orada bayağı detaylı inceleme yapıldı.

Masraf filan düşünmeyin lütfen. Ben hepsini karşılamaya hazırım.

ÇOK ACİL LÜTFEN. Hayvanın gerçekten çok az zamanı kaldı.

Sinowhatrecup tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...