Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kombi petek işareti yanıyor

pontipati

Öne çıkan mesajlar

peteklerin içinde su birikmiş olabilir. 

Spoiler içinde görsel var. Ordaki gibi, petek yanlarından bir anahtar yada tornavida yardımı ile suyu boşaltabilirsin. Pis siyah bir su akabilir. Küçük bir kova olsun yanında. Bütün peteklerine yap. Sonra tekrar aç kombiyi

Spoiler

mF8HFN.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

58 dakika önce, pontipati dedi ki:
  İçeriği gizle

FLi91h.jpg

selam, kaloriferleri yakacaktım ama 3 saattir petekler ısınmıyor. ayarlar her zamanki gibi ama petek işareti yanıp sönüyor. kombi baymak ecofi 24. borularda mı sıkıntı var diyeceğim, sıcak su geliyor. ne yapmak lazım?

kombiden cikan sicak su var mi ona bak, (boruyu elle :))

sonra bu kombiler, peteklere teker teker yolluyor. ilkine giden boruya bak.

kombili petek bu kadar hava yapmaz diye biliyorum, merkezi sistem olayidir asil hava almak 

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Fistan dedi ki:

basınç 1-2 arası normal

sağ taraftaki yuvarlak düğmeyi çevir YANİ SICAK SU VE KALORİFERLER ISINSIN ayarına getir

sağ taraftaki sıcak su sol taraftaki kalorifer ayarı googledan baktığım kadarı ile.

kaloriferi açmak için bunu yapmak gerekiyor, yaptım. sıcaklığı farklı seviyelere getirdim yok.

internette kitapçık buldum basınç düşüktür, vana kapalıdır veya arıza vardır diyor. vana kapalı olsa musluktan sıcak su da gelmez diye düşündüm ama arıza da olmamalı kombici gelmişti 5 ay önce

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

kombici geldi halloldu. simge hala yanıp sönüyor bu arada. ateşleyici gibi bir parça varmış kombide, yaylı kısmı aşağı iniyor ama çıkmıyor onu değiştirdi. sebebini sordum artık dandik parçalar kullanıyorlar dedi..?

ek olarak yazın ayda 1 kaloriferi açıp kaparsanız iyi olurmuş, selamlar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...