Jump to content
Drall

Kimetsu no Yaiba

Öne çıkan mesajlar

§ 30 Eki 2020, 10:08

Kibar yürekli bir kardeşimizin ağırbaşlı hayatını anlatıyor diyebilir miyiz bu anime için?

Üç günde bitirdim, tertemiz seri. Gaz verdi yine spora başladım bi haftadır sallıyodum üç gündür kesintisiz ter yuvarlıyorum sırtımdan. Lakin bunun filmi çıkmış iki hafta evvel, hiçbir yerde emaresini bulamadım sağıma soluma virüs kaçacak artık ararken 😞

Spoiler

demon-slayer-kimetsu-no-yaiba-tanjiro-ne

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 30 Eki 2020, 10:42

Filmler genelde, stream'i falan yoksa, DVD/Blueray olarak çıkana kadar düşmüyor torrente. Düşenlerde camrip falan oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 30 Eki 2020, 11:11

eyvole boşuna aramıyorum o zaman. amazona falan düşerse kiralarım en olmadı, yoksa 2021i beklicez

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 30 Eki 2020, 12:48

bunu sezon başlığında konuşmuştuk. sezonunun en iyi serisiydi.

aynen filmi bende bekliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 30 Eki 2020, 17:49

bu minvalde başka anime var mı peki ya im starvin

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 30 Eki 2020, 19:28

adam gibi shounen çıkmıyo ya son zamanlarda.

the god of high school vardı geçen sezondan bitmiş seri olarak ama onun da mangasını biçmişler heralde. çok hızlı geçtiler. sonlara doğru da bayağı garip hal aldı.

bu sezondan jujutsu kaisen var. bayağı güzel gidiyo. yeni bölüm de bugün hatta, birazdan izliycem

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Ara 2020, 22:05

17. bölümdeyim, mc iyi ama yancılar zayıf, özellikle habire ağlayan inanılmaz screentime alıyor ve bitmek bilmiyor derdi. flanderization'ın dibine vurmuş. domuz da sarmadı. nezuko da çok geri planda hep. kalan 8 bölümde umarım daha tatminkar yan karakterler katılır hikayeye.

setting ve hikayeyle ilgili bazı sıkıntılar var ama kadro tatmin edebilirse bir kenara koyacağım. aksiyon fena değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Ara 2020, 16:25

5 bölüm izleyip her zaman olduğu gibi yarım bırakmıştım ama çizimleri çok güzel geliyordu bunun. Biraz modern bir tarzı var diye heralde. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Ara 2020, 16:49

stüdyo ufotable, aksiyon sahnelerini iyi yapıyorlar. sanırım ondan ötürü de bir beğeni var genel olarak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Şub 2021, 13:09

dayanamayıp filmin cam rip'ini izledim.

manga fanları hücum etti de bu kadar gişe rekoru kırıldı herhalde.

devam arc'ı çünkü.

film hakkında bişey yazmıycam,  spoiler vermeden yazmak çok zor. 

sadece çok cgi kullanmışlar o göze batıyor biraz.

izledikten sonra ikinci sezon ne zaman geliyo diye bakınırken bi yerde filmin çok başarılı olması sebebiyle ikinci sezon yerine  film film gitmeyi de düşünüyorlar diye bir şey de okudum ama inşallah öyle bir salaklık yapmazlar.  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Şub 2021, 16:02

bütün amerikan comic piyasasından çok ciro yapmış, spirited away'i ilk defa geçmiş filan, anlam veremedim bu popülariteye. bundan iyi şonen tonla çıktı son 20 yılda.

şimdi farkettim de bitirdikten sonra birşey yazmamışım bile, gbf'de collab event vardı diye bitireyim dedim ama oradaki event'i bile okumadım, o kadar cezbetmedi charlar. ilk bölümlerde potansiyeli de vardı ama o iki gerizekalının katılması bitirdi seriyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Şub 2021, 16:15

hmm ben bunu bekliyorum 😛 adam gibi versiyonu gelsinde izleyelim. Dizinin bıraktığı yerden devam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Şub 2021, 16:52

Mart'da çıkacak filmin Blu-Ray'i yanlış hatırlamıyorsam. O zaman çıkar iyi versiyonlar. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...