Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kimetsu no Yaiba

Drall

Öne çıkan mesajlar

Kibar yürekli bir kardeşimizin ağırbaşlı hayatını anlatıyor diyebilir miyiz bu anime için?

Üç günde bitirdim, tertemiz seri. Gaz verdi yine spora başladım bi haftadır sallıyodum üç gündür kesintisiz ter yuvarlıyorum sırtımdan. Lakin bunun filmi çıkmış iki hafta evvel, hiçbir yerde emaresini bulamadım sağıma soluma virüs kaçacak artık ararken ?

Spoiler

demon-slayer-kimetsu-no-yaiba-tanjiro-ne

Sosyal ağlarda paylaş

adam gibi shounen çıkmıyo ya son zamanlarda.

the god of high school vardı geçen sezondan bitmiş seri olarak ama onun da mangasını biçmişler heralde. çok hızlı geçtiler. sonlara doğru da bayağı garip hal aldı.

bu sezondan jujutsu kaisen var. bayağı güzel gidiyo. yeni bölüm de bugün hatta, birazdan izliycem

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

17. bölümdeyim, mc iyi ama yancılar zayıf, özellikle habire ağlayan inanılmaz screentime alıyor ve bitmek bilmiyor derdi. flanderization'ın dibine vurmuş. domuz da sarmadı. nezuko da çok geri planda hep. kalan 8 bölümde umarım daha tatminkar yan karakterler katılır hikayeye.

setting ve hikayeyle ilgili bazı sıkıntılar var ama kadro tatmin edebilirse bir kenara koyacağım. aksiyon fena değil.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

dayanamayıp filmin cam rip'ini izledim.

manga fanları hücum etti de bu kadar gişe rekoru kırıldı herhalde.

devam arc'ı çünkü.

film hakkında bişey yazmıycam,  spoiler vermeden yazmak çok zor. 

sadece çok cgi kullanmışlar o göze batıyor biraz.

izledikten sonra ikinci sezon ne zaman geliyo diye bakınırken bi yerde filmin çok başarılı olması sebebiyle ikinci sezon yerine  film film gitmeyi de düşünüyorlar diye bir şey de okudum ama inşallah öyle bir salaklık yapmazlar.  

Sosyal ağlarda paylaş

bütün amerikan comic piyasasından çok ciro yapmış, spirited away'i ilk defa geçmiş filan, anlam veremedim bu popülariteye. bundan iyi şonen tonla çıktı son 20 yılda.

şimdi farkettim de bitirdikten sonra birşey yazmamışım bile, gbf'de collab event vardı diye bitireyim dedim ama oradaki event'i bile okumadım, o kadar cezbetmedi charlar. ilk bölümlerde potansiyeli de vardı ama o iki gerizekalının katılması bitirdi seriyi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

tren filmi:

Spoiler

nezuko’yu öldürmeye çalışan kaptanın 5dk sohbetten sonra bizimkiler için canını vermesi bayağı saçma geldi bana. ilişkileri iyi yönde bir gelişseydi önce bari.

sanırım devam etmeyeceğim ben buna çünkü o iki aptal dayanılacak gibi değil.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Bu hafta harika bölümdü. Haftaya daha da ilginç olacak gibi duruyor.

Yalnız fansubların hepsi felaket. Genel bi problem aslında hemen hemen her seride. Artık crunchyroll'dan mı çekiyolar yoksa toho'dan mı bilmiyorum ama ingilizce okuduğumdan çok japonca duyduğumdan anlıyorum. 

Bire bir düzgünce çevirseniz ölürmüsünüz ya abv

Sosyal ağlarda paylaş

Benim biraz canımı sıktı bu bölüm.

Spoiler

Uzun uzun şok olan antagonist, anime içinde 4 ay önce bize göre 7 bölüm önce hashira'nın yenildiği upper rankleri nerdeyse gömecek bir değil iki ayrı power up'ın bir anda gelmesi...bleach gibi hissettirdi. şöyle şeyleri gördükçe one piece'i yeniden yeniden takdir ediyorum iç tutarlılığı ve temposu açısından. shounen zor iş valla.

Prodüksiyon kalitesinden ve filmi çok beğendiğimden izliyorum, devamını getiriyorum artık.

Sosyal ağlarda paylaş

Yani onun kendi içinde bi açıklaması var. İlk sezon bittikten sonra youtube da dolanırken mangadan spoiler yemiştim. Spo içine çooook hafifce yazıyorum ama açıp açmamak yine sana kalmış.

Spoiler

Bu bölümde muzan'ın anılarında gördüğümüz eleman (ki ilk sezon tanjiro'yu ve küpelerini görünce yine bu adamın olduğu bi anı sahnesi girmişti) bayağı allah gibi bi adam. Tanjiro da onun mirasçısı gibi bişey. Onun için bu power up normal kalıyo ama yinede one piece ile kıyaslarsan  tabi inanılmaz bi power up.

Sosyal ağlarda paylaş

15 saat önce, Elan_Morin dedi ki:

Benim biraz canımı sıktı bu bölüm.

İçeriği gizle

Uzun uzun şok olan antagonist, anime içinde 4 ay önce bize göre 7 bölüm önce hashira'nın yenildiği upper rankleri nerdeyse gömecek bir değil iki ayrı power up'ın bir anda gelmesi...bleach gibi hissettirdi. şöyle şeyleri gördükçe one piece'i yeniden yeniden takdir ediyorum iç tutarlılığı ve temposu açısından. shounen zor iş valla.

Prodüksiyon kalitesinden ve filmi çok beğendiğimden izliyorum, devamını getiriyorum artık.

aynısını ben de hissettim ya. sen ne ara öyle oldun.

yapım, çizimler vs güzel ama izlettiriyor. hele ki fan service ??

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...