Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amerika dan Sipariş Getirmek Isteyenler

Valvyn

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar Selam

Bildiginiz gibi amerika da yaşıyorum 5 senedir. Kasım sonu bir tanidigim burdan Turkiye ye gelicek. Kendimde Aralik sonu gelicem. Ülkemizde teknoloji fiyatlari makul bu yüzden hem sizin isiniz gorulsun hemde 3-5 ben kazanayım diyerek urun getirtmek isteyenlere  ücrete mukabil getirebilirim.

Sistem şöyle olucak. Ben size adresimi vericem siz istediğiniz urunu bana göndereceksiniz Urunu size Istanbul da elden yada kargoyla istediğiniz yere gondericem. Yer konusu ve gümrük sikintisi olmaması icin ayni üründen çok fazla ve büyük urun getiremicem gibi (ps5 vb kutusuyla baya yer kaplıyor) Onun disinda pc parçası vb getirebilirim ürüne gore konuşuruz.

Ilk gelen kisi 24 Kasım gibi Istanbulda olucak o zamana kadar vaktiniz var su an icin.

Urun getirmek isteyenler bana pmden ulaşabilir tel numaramı verebilirim WhatsApp dan konuşuruz.

Guven sikintisi olucagini sanmiyorum surda toplasan kac kisiyiz. Zaten kalicagim 2 hafta olduğu icin ürünleri kendim getirip sonra internete koyup müşteriyle uğraşmak istemiyorum acikcasi o yüzden sizin alıp benim sadece getirdiğim sistem daha mantıklı ve ucuz oluyor bana gore.

Let me know.

Sosyal ağlarda paylaş

Valla oyle bi niyetim olsa burda American Express i mi 100k$ patlatır kaçarım. Bunlar biraz ufak rakamlar olur.

Dediğim gibi güvenmiyosan almazsın. Güven icin yapabileceğim baska bisi varsa söylersen onu da yapmaya calisirim problem yok.

Urunu ben kendim alsam Turkiye ye gelince yok ben vazgeçtim desen urunu satmaya calisicam Turkiye de zaten 2 haftaligina geliyorum o 2 haftada onlarla uğraşmak istemiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Applelar da hakkaten fark yok ona bende baktim iPad falan hemen hemen ayni paraya geliyo değmez yani.

Onun disinda bakin iste bestbuy newegg amazon  arada uçurum fark olan ürünler var. Urun çok büyük olmadıkça ne getirdiğimin bi onemi yok. Belki teknoloji disinda arada çok fark olan baska ürünlerde vardır.

Sosyal ağlarda paylaş

13 dakika önce, GONDARCENGIZ dedi ki:

kar etmek istiyorsan amerikan yapımı fender al gel, en az 3-4 milyar kalır sana.

Kafamda baya kar etmek olsa zaten doldurur valizleri alır gelirim Turkiye de satarım. 

Zamanim kisitli dediğim gibi yanı alıp getirip orda satmaya harcicak vaktim yok. Zaten senede bi kere geliyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

Glocalzone diye app var. Neyi, nerden almak istediğini seçiyorsun)Örnek PS5 - Amerika), Siparişini koyuyorsun. Biri "ben gelirken getiririm" diyor. Sen ödemeni yapıyorsun(PS5 ücreti + Getirecek kişinin ücreti[pazarlık yapılabiliyor] + app'in ücreti). Ödeme havuza düşüyor. Gelen kişi sana PS5'i veriyor. Sen onaylıyorsun. Ödeme getiren kişinin hesabına düşüyor. 

Almak istediklerinizi direk link ile gösteriyorsunuz. Asıl sorun: Amazonda 50dolar'a gördüğünüz ürünün ödemesini yaptıktan sonra, getirecek kişinin gidip onu başka bir yerden daha ucuza alma ihtimali. Küçük bir kandırılma gibi.

@Valvyn sen de app'i kullanabilirsin ayrıca. Geliyorum getirebilirim şeklinde

Sosyal ağlarda paylaş

aralık 23te geliyorum ben amazon.de mediamarkt.de (almanya içi) v.s komisyonsuz getiririm üst limit 8kg.

vape mape anlamıyorum direk adresi vereyim alin getireyim xd.

burda kaç kişi kaldik diyip komisyon istemek ayip amerikadaniste v.s gibi siteler bile 30-40$ komisyon aliyor 1k dolarese kadar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...