Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vpn gerektiren yasaklı sitelerin geçici olarak vpn gerektirmemesi

Sam

Öne çıkan mesajlar

39 dakika önce, roket adam dedi ki:

" Google plans to enable DoH by default in Chrome 81"

87 bendeki versiyon şu an. orada bahsedilen ayarlara girdiğimde söylediği kısmı bulamadım. kaldırmışlar herhalde.

https://www.cloudflare.com/ssl/encrypted-sni/
şu siteyi vermiş deneyin diye. "You may not be using secure DNS." mesajı veriyor. "Chrome has a full DoH implementation but the configuration for it is not exposed." diye yazmışlar sitede.
Firefox için "It can be turned on in 'Opportunistic mode' via the Firefox->Preferences→Network Settings→Settings dialog (scroll to bottom to find the 'Enable DNS-over-HTTP' check box and URL)." demişler, bunu da yaptım. Firefox'da test edince "You are using encrypted DNS transport with 1.1.1.1" diyor. Ama danbooru'ya girmek isteyince yine sokmuyor.

belki ips ile alakası vardır. superonline fiber kullanıyorum, bir de ttnet adsl olan yerde denemem lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

36 dakika önce, GERGE dedi ki:

Gösterdiğim programı yüklesene o kadar uğraşacağına. Kendi kendine ayarlıyor hepsini.

yok ben bir yere girmeye çalışmıyorum, zenmate var yetiyor bana. sadece sam'in bu bir girip bir girmemesinin nedeninin ips ile mi alakası var yoksa browserla mı, onu merak etmiştim.

şu senin bahsettiğin iki programı da yükledim, bir işe yaramadı. 4chan'da da denedim, mahkeme bildirisi yerine sadece "Bu siteye ulaşılamıyor" mesajı çıkıyor.

arkaplandaki saçma sapan bir program arıza çıkarmıyorsa, ips'ten kaynaklı olduğu düşüncemi arttırıyor bu da.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...