Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

mou bile itin götüne sokuldu ama işte TR de malesef geleceğe değil geçmişe yatırım yapılıyor.

okanı çağdaşı getirip altyapıdan 2-3 topçu koysan bugun bundan kötü olmazdı, en azından ortaya birşeyler koymaya çalışırdın. 

aynı kafayla 96'da Terim'e şans vermek yerine kaşar bir TD getirmek gibi... 

Sosyal ağlarda paylaş

9 dakika önce, kizillelma dedi ki:

“Ne yaparsa yapsın gs muhakkak golbulmalı ki rövanşta umut olsun”

Fuckir

Ya ..

abi ben onu en kötü 4-1 yenilirler diye söylemiştim, 5-1 oldu. 4-1 olsaydı görürdün sen taktik deha ft nin takımı psv yi 3-0 tokinin temeline nasıl gömüyor sdf

Sosyal ağlarda paylaş

lan bir adam hiç mi değişmez ya: 

Basın toplantısında bir gazetecinin “Çok merak edilen bir soru var hocam. Elinizde iki forvet varken neden Babel? Hem de neden üçlü savunma ile başladınız?” sorusuna sinirlenen Terim, “Kim merak etmiş, ben de senin söylediğin şeyi merak ettim. Siz mi merak ettiniz?” yanıtını verdi.

FuCKiR tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yilda 3m euro ya anlasiyorlar. Sorsan biz imzayi kalbe attik edebiyati cekiyorlar. Bu ulkede Manciniler onlar bunlar calisti adam giderken parasini birakti gitti. Beyefendi 3m euro trink. Ben buna inanilmaz ayar oluyorum. Senol da boyle. Gitsin Ali Ece Napoli deplasmani methiyeleri dizsin. Su biad kulturu politikadan futbola heryerde isin tek sorumlusu.

Koskoca GS baskani seciliyor, adamlar korkusundan X kisi ile calismak istiyoruz, planimiz bu diyemiyor. Diyen oy bile alamiyor. Gidip klubun anahtari teslim ediliyor. Gelen basarisizlikta sacma sapan cevaplar, bir kere de sorumluluk alma surda hata yaptik yok. Bir kere ya.

Yardimcilara bakiyorsun, hayatinda bir tane yardimcisi bir sey olmamis bir TD bu. Bir tanesi ya. Insan bir kisiyi yetistirmez mi. Uzun zamandir bu kadar sinir olmamistim.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

16 dakika önce, FuCKiR dedi ki:

abi ben onu en kötü 4-1 yenilirler diye söylemiştim, 5-1 oldu. 4-1 olsaydı görürdün sen taktik deha ft nin takımı psv yi 3-0 tokinin temeline nasıl gömüyor sdf

@kizillelma reyiz uyardı, deplasman kuralı kalkmış ve uygulama da konulmuş. o yüzden üsttek yazdıklarımın fasa fiso kadar değeri var artık 

Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, pattisliborek dedi ki:

yönetim inşallah biz bunla 1 sene yakalım da kendi gitsin diye hocamız FT çekmiştir. zira FT yi gönderen yönetim şu maçı x hoca ile 5 yerine 3 yiyip kaybetse topa konurdu terimistalarca gjhfdjhdf.

abi adamı şuanda bir de gönderemezsin adam gerçekten başkan td şuanda. Tarihte bir ilktir. Hadi bir yolunu buldun gönderdin tazminat vs istersen, ona tazminat, gelene maaş, limite de zarar. 

Valla koca gs , koca milli takım 2 yetersizin şuanda elinde oyuncak.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...