Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Onyekuru penaltıyı tam izleyemedim topa dokunuyor diyen var , penaltı değil diyen var, çoğunluk penaltı da hem fikir ama Babacara tartışmasız kırmızı çıkması lazımdı. Sonuç olarak gs yine kazandı yine 3 puan aldı. Kasımpaşa maçında verilmeyen penaltıda ise muhtemelen gs nin puan kaybının önüne geçildi. Sonuç olarak baktığımızda gs daha azpuanda olması gerekiyordu. Yani yine gs nin lehine bir düzen var. 

Sosyal ağlarda paylaş

sdfsdfs bu nasıl mantık abi? kazanmasaydık okey miydi yani, hakemi de yenebildiğimiz için lehimize oluyor düzen? tertemiz kafalar.

verilmeyen kırmızı bjk maçında verilen kırmızıdan daha ağır hareketti. bjk maçında sarı verilseydi bu maçtaki gibi de puan kaybını görseydik o zaman.

yanlış kararları kefeye koyup lehine veya tersi sonuç bulmak bu corrupted sistemi desteklemek demek. kasımpaşa maçında verilen karar yanlıştı, bu maçta da sonuca direkt etki edecek hatalar yapıldı. ikisi de var varken yapıldı. bizim o maçta kazanmamızı isteyenler bu maçta biçmek istedi demek senin mantığına göre. daha tam karar verememişler kimi desteklemek istediklerine.

Sosyal ağlarda paylaş

Mesleğim olmasın rağmen iki saat mantık anlatmaya gerek yok, çok basit gs yi iteklediler kasımpaşa maçında ve puan aldırdılar. Bu maçta gs ye çelme takmaya çalıştılar yine de gs 3 puanı aldı. Yani sonuç oalrak son 2 hafta bazında yazmıştım daha önce yine de tekrarlıyorum GS şuanda 2 maçta alması gerekenden daha fazla puan aldı hakem iteklemesiyle bu kadar yani.

Bu maç özelinde atanan var hakemlerine de bakarak şunu diyebiliriz, fb lobisi mi başkası mı bilemem ama gs ye çelme takma başarılı olamadı ve 3 puanı aldı. Kasımpaşa maçında körün gözüne sokar gibi de iteklediler. O zamanda ses çıkardım şimdi de açık ve net hatalardaki düşüncemi yazdım.

Sosyal ağlarda paylaş

Hakemlerin kararlarını kasti itekleme olarak değerlendirirsek özellikle üç büyüklerden hiçbiri masum değil yalnız. Aynı mantıkla BJK da az puan "hediye" almadı Rize maçına kadar. Rize'de bol golü atınca rahatladı kendine geldi de iteklemeyi bıraktılar diye yorumlanabilir tamamen aynı mantıkla.

Bir de Onyekuru'nun pozisyonu için "adam topa dokunuyor" (dokunmaya çalışmış değil, dokunuyor) diyen insanlar varmış, çok ilginç geldi.

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, FuCKiR dedi ki:

Onyekuru penaltıyı tam izleyemedim topa dokunuyor diyen var , penaltı değil diyen var, çoğunluk penaltı da hem fikir ama Babacara tartışmasız kırmızı çıkması lazımdı. Sonuç olarak gs yine kazandı yine 3 puan aldı. Kasımpaşa maçında verilmeyen penaltıda ise muhtemelen gs nin puan kaybının önüne geçildi. Sonuç olarak baktığımızda gs daha azpuanda olması gerekiyordu. Yani yine gs nin lehine bir düzen var. 

Kasımpaşa maçında penaltı var diyosan fenerlisindir diye düşünüyorum. Gs iyi kötü top oynuyor. Fener kadro kalitesiyle götürüyo işi. Top oynamıyor. Böyle şampiyonluk çok zor. 

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, FuCKiR dedi ki:

Bu maçta gs ye çelme takmaya çalıştılar yine de gs 3 puanı aldı. Yani sonuç oalrak son 2 hafta bazında yazmıştım daha önce yine de tekrarlıyorum GS şuanda 2 maçta alması gerekenden daha fazla puan aldı hakem iteklemesiyle bu kadar yani.

Bi karar versen...

Galatasaray'ı itekliyorlar mı çelme mi takmaya çalışıyorlar? 

Sosyal ağlarda paylaş

https://twitter.com/LosPatikos/status/1363565814599843842?s=20

"Fatih Terim, Milan tarihinin en yüksek puan ortalamasına sahip üçüncü hocasıymış"

fenerliler acmasin asagidaki vidyoyu, yuz kizartici bir olay yasanmis. neyse ki internet var, ilk acidan belli olmuyor vidyo ortasi veya thread'deki ikinci vidyoda gozukuyor tam.

https://twitter.com/blackpage_3/status/1363795525837938693?s=20

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

kirmizi degil,

alin kirmizi:

https://twitter.com/haso__1905/status/1367193555354189826?s=20

Alıntı

Terim : Bu maçı almamız lazım
Falcao : İnşallah alırsınız hocam  ?  ? 

edit: yanlis pozisyonlara bakmisim salak bi compilation koymuslar, penalti da o degilmis, attigim pozisyona da penalti verilmis sanirim ? iyi geceler

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...