Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Ahahaha alikoçlamışız biz de ?

Gerçi parayı çevirince 500k € oluyo, yine daha cüzi ama Bolu kalecisi vakası çıkmış sonuçta, doğruya doğru ?

Ulan madem böyle bi halt edecektiniz iki saat önce etseydiniz de twit konup "aha al birini vur ötekine" diye konu kapansaydı, iki saat boş yere yok Fatih Terim olayı farklı yok FFP şöyle konuştuk. İnsan bizi de düşünür.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

15 dakika önce, Borlach dedi ki:

@applev0dka abi transferde ffp'yi delmek için her kulüp üç kağıt yapıyor. atınç ve demba ba'da da bi numara vardı bence.

eğer açık varsa herkes kullanır. evet bana göre de ahlak dışı bir şey ama yapıyorlar. ben bunu savunmuyorum.

ama sardalya devamlı nefret salyaları saça saça fener başlığına gelip tahrikkâr postlar atıyor. fanatiklikten gözü kör olmuş, bi de üstüne cahil.

mesut'un  maaş almaması, fatih terim'in 1905 tl maaş konusunda da  sana katılıyorum. 

abi Atınç deme şimdi @Natanyal gelip Atınç'ın ne kadar potansiyelli olduğunu anlatır sdfs

yapılıyor böyle işler sonuçta TR pisliğinin içindeki bir parça futbol da. Ben ne rüşvetler, ne dolaplar görüyorum özel sektör-kamu ilişkisinde. Doğru 2-3 yere para yedirince ne TFF kalır ne FFP yani.

Olay taraftarlık şapkasını bir kenara bırakıp, konuya farklı bir pencereden bakabilmek. Çünkü "hırsız ama benim hırsızım en azından" mantığıyla devam ettikçe burnumuz boktan kurtulmayacak.

Ben özil vs terim maaş konularını da 2 taraf birbirine laf söylemek yerine ortadaki kokuşmuşluğa dikkat etse keşke diye paylaştım. Sorunun temelini çözmedikçe bugün terim'in 1905 Tl'si kosuşulur, yarın merim'in 1903'ü. bunun sonu yok yani

Sosyal ağlarda paylaş

39 dakika önce, Rewendor dedi ki:

Yani beceriksizlik miydi yoksa hakkaten niyeti TFF'ye pislik olsun diye miydi dersen bence ikincisi ama yoruma açık.

Özür dilemelik bir şey yok zaten, konuşuyoruz, bölüme hareket geliyor. Yoksa dediğin gibi, daha neler neler var.

Bu muhabbet de olmasa GS topici ölü zaten. GS 3 tane adam aldı son 2 günde, bir tanesinin ismi bile geçmedi başlıkta ?

abi emin misin ? evrak yetiştiremediniz diye aldığınız adamı oynatamadınız siz neydi adamın adını bile unuttum sdasf

bence net birincisi ya konu gs transferleri olunca. seçeneklerden birincisi beceriksizlik ise 2.yi okumaya gerek yok lol

Sosyal ağlarda paylaş

3 dakika önce, Rewendor dedi ki:

Ahahaha alikoçlamışız biz de ?

Gerçi parayı çevirince 500k € oluyo, yine daha cüzi ama Bolu kalecisi vakası çıkmış sonuçta, doğruya doğru ?

Ulan madem böyle bi halt edecektiniz iki saat önce etseydiniz de twit konup "aha al birini vur ötekine" diye konu kapansaydı, iki saat boş yere yok Fatih Terim olayı farklı yok FFP şöyle konuştuk. İnsan bizi de düşünür.

BU bolu olayında adamların X bilmem kaç senelik transfer harcaması kadardı o kaleciye verdikleri para. birileri çıkartmıştı onu. benzerini bunun için de yaparlar, görürüz harcamanın büyüklüğünü 1-2 güne muhtemelen.

Ama son dk olduğuna göre bu olay, muhtemelen limiti aştı gs son transferler ile, ceza yememek adına onu toparladılar son saatlerde.

Sosyal ağlarda paylaş

Aynen, kulüp binasında maliye bölümünün orada gece gece koca bi "HASSSS" sesi yankılanmış ve "Yanlış hesaplamışız laaaynnn" paniğiyle başkan aranmış, "Dur oğlum dur bi baştan anlat, Gedson'a kaç para verdik dedin? Haa... Peki öbürü kavruk olan?" diyaloglarından sonra apar topar konferansa bağlanılıp çözüm brainstormingi yapılmış ve bu sonuca ulaşılmış gibi duruyor. Biraz zorlarsanız zoom'a 10 dk gecikmeli olarak arkadan türk dizisi sesi gelirken beyaz atletle katılıp "sizin yapacağınız işi s..." diye giriş yapan Fatih Terim'i gözünüzde canlandırabilirsiniz.

Ya da planlı gidip "Arada belki başka transfer yaparsak ona göre fiyatı ayarlarız" diye sona bırakıldığı için de son dk'da açıklanmış olabilir, ama ilk ihtimali daha çok sevdim ben.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

3 dakika önce, Darksun dedi ki:

Ama işin .oku çıktı resmen. Ses etmedikleri sürece abartarak devam eder bu.

milletin liginde futbol kalitesi var, bizim ligde ise drama kalitesi. uzaktan izlesen zevk alırsın da içinde olunca pislikler mideni bulandırıyor.

ses etmesinler daha beter olsun, komple çöksün kapatıp gitsinler

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...