Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Ekimin ortası geldi biz yeni sezona giremedik.

Zaten girsek ne olacak? Geçen senenin aynısı. Muhteşem üçgenler, inanılmaz dörtgenler, şapka çıkarılası beşgenler göremiyoruz hala. Hala aynı bayık futbol, 50 yaşındaki Babel, bazen sakat olmayan penaltı harici top indiremediğimiz Falcao, 3 ayların sultanı Feghouli... Hadi hepsine katlanırdım da Adam Turan'a katlanamıyorum resmen.

Bir de şey. Bizim UEFA kupamız var.

Sosyal ağlarda paylaş

Gsnin kadro kötü değil. Lig için yeterli. Ama 4-5 m euro para verip rezil bi ligde top oynatmaya çalışırsan şımarık yada doygun adamlar yan gelip yatarlar. Normal. Eplde bile başarıya doymuş yatan adam var. Burda mı olmayacak? Hele fener 1-2 sene sonra çok kötü patlayacak dicem de ali koç sınırsız para aktarıyor gibi duruyor. 

TheGreatWall tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

gs 3 pozisyona girdi 2sini attı. sivas bulduğu pozisyonları değerlendiremedi. (hakem konularını geçiyorum)

fenerbahçe'nin asıl çalışması gereken konu bu.

kalite eksikliği diyeceğim bu seferde rakiplerin attığı ibrahimovic vari goller aklıma geliyor ? 

gs'nin şu maça bakıyorum adamlar penaltı kaçırmış , 6 pastan gol kaçırmış.

artık takımı komple hamama mı sokarlar bilmiyorum ?  

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

hadi sil mesaji ?

Hasan Kartal: "Fenerbahçe'den Vedat Muriqi için bize ilk taksit olarak 650 bin € geldi. Üç yıla yayılan bir anlaşması var. Sayın Ali Koç, konuşmamızda söyledi. Sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Kağıt üzerinde yazan belli. Fenerbahçe ile bir sıkıntı yaşamayız."

mactan once gondermis ali koc parayi moral motivasyon olsun diye, insanimizda empati eksikligi oldugu icin anlamalarini beklemiyorum umarim basiniza gelir de hep beraber buna karsi oluruz diyorum

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 28.11.2020 at 19:49, vivavale dedi ki:

bedavadan penaltı. ohh mis

Bedavadan medavadan ben onu geciyorum suanda cunku oyun tamamen gs deydi ve döve döve yendi gs.  Gs ye ligde kapanmayacaksin. Fenere bjk ye kapan ama gs ye asla kapanma. Marcao ve taylana baskı kuracaksın. Ilk taktik bu olacak. Bunu yaparsan %40 kitlersin kafadan gs yi. FT zaten taktisyen degil. Bi ismail kartal veya sumudica kadar taktik vs bilgisi yok. 

Küçük takımlara tavsiyem marcao ve taylana kilit atın. Kazanamazsınız brlki ama gs de rahat edemez çok.

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, FuCKiR dedi ki:

Pirlo reyiz ne dediyse o. Az bile söylemişti. 

Sen şunu yazalı 24 saat geçmemiş...

https://www.corriere.it/sport/20_novembre_29/juventus-pirlo-luna-miele-bianconero-finita-giocatori-sono-confusi-50f8ca16-327f-11eb-832d-b62d64755cfe.shtml

"The starting problem, according to the impressions of some Juventus players, is communicative, a bit like it was with Sarri: Pirlo doesn't talk much about tactics and field to the team or even to individuals. Most of the work is in the hands of Tudor, his deputy. "

.....

" And so the group perceives the difficulties of individuals: Dybala and Kulusevski for example do not always have clear what the coach wants from them, on the tactical level. The same is true for some midfielders, especially in the phase of non-possession."

Aceace tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...