Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Robot Süpürgeler

Soimyr

Öne çıkan mesajlar

On 15.05.2021 at 11:15, applev0dka dedi ki:

evet TR'nin 1 numaralı robot süpürge topici sakinleri..

Annemlerin evine bir robot süpürge bakıyoruz. 3+1 ev. İstenilen özellikler;

-mop yapabilsin

-çöpünü döküp temizliğe devam edebilsin

-akıllı olsun sandalye aralarına girip çıkabilsin

-köşeleri alma konusunda başarılı bir model olsun.

-düzgün harita yapabilsin.

-ses konusu nasıl bilmiyorum, çok baş ağrıtmasın

-servis konusu düzgün olsun. alet bir sorun çıkarttığı zaman servis bulamamak veya servis zamanı 2. sorun yaratmasın

-yerler parke ve genel olarak ortalıkta çok eşya yok, koltukların altları da yüksek, kolay girip çıkabilir. evde hayvan yok. 

ben çok bu işten anlıyorum sayılmaz. sizce kritik olabilecek başka ne özellikler var, önerdiğiniz cihazla birlikte belirtirseniz sevinirim.

4-5k arasında önerilerinizi bekliyorum.

Hocam size tavsiyem i7 plus veya s9 plus dışında çöpünü kendi boşaltan modellerden uzak durun. Robogil luna 200 ü inceleyebilirsiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

Roborock s6 maxv kullaniyorum yaklasik 6 aydir. Evde 1 golden kopek 4 kedi var. Tuy ve toz toplama konusunda hayat kalitesini arttirdi diyebilirim. Ekstradan bu modeli kamerali oldugu icin secmistik evde yokken cocuklar ne yapiyor izleriz diye. Evcil hayvan varsa kesinlikle tavsiye ederim. S7 cikmis sanirim yeni o daha da iyidir heralde. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 22.05.2021 at 17:57, Liebe dedi ki:

Tüm süpürdüğü alan mı 200m2 o kadar sürede? İmkansız gibi geliyor bana 1 dakikada 1 m2 gibi bişi genel olarak ortalamalar 

On 22.05.2021 at 21:41, axedice dedi ki:

200m2 brütüdür heralde ama 100m2 süpürülen alan için bile 1 saat az geldi. Misal bizim ev 110m2 ama 60m2si süpürülebilir alan, benim süpürge de (mijia 1c mop pro) genelde 1 saatte süpürüyor. Haritalı maritalı hali bu.

Evet doğru, ben biraz sığırlık yaptım alanı söylerken, o yüzden pardon, girmediği odayı evin toplam alanından düşüp kalanı söyledim sanki evde hiç eşya yokmuş gibi, süpürdüğü net alan 57 m2 görünüyor.

Sosyal ağlarda paylaş

On 22.05.2021 at 22:14, Tampere dedi ki:

Roborock s6 maxv kullaniyorum yaklasik 6 aydir. Evde 1 golden kopek 4 kedi var. Tuy ve toz toplama konusunda hayat kalitesini arttirdi diyebilirim. Ekstradan bu modeli kamerali oldugu icin secmistik evde yokken cocuklar ne yapiyor izleriz diye. Evcil hayvan varsa kesinlikle tavsiye ederim. S7 cikmis sanirim yeni o daha da iyidir heralde. 

Bunların  altındaki fırçalarını temizlemek işkence olmuyor mu ? .  Yani o  silindir fırcanın içinden kopara kopara kıl saç tüy toplamak bana daha büyük işkence geliyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Kojiroh dedi ki:

Bende de S5 Max var, gelen standart fircanin kenarlarinda bosluklarin arasinda felaket sac birikmisti, zor kestim o cikan bicagimsi aparatla.

Fotodkilerde o kadar aralik yok gibi, bunlardan mi almak lazim acaba

Kenarlardaki kare somunlar(?) çıkabiliyor, daha rahat oluyor kenara dolananları temizlemek öyle

Sosyal ağlarda paylaş

anneme roidmi eve plus almıştık ama wifi bağlantısı istiyormuş, onda internet olmadığından bana taşıdık. cidden nihayet akıllı robot devrine geldik dedim çalışmasını izlerken. kabloya filan takılırsa "kurtarın beni" deyince koşup kurtarıyorum canlıymış gibi. ? wall-e'ye yaklaşıyoruz ehu. inşallah bütün ev işlerini halledecek robotlar gelir biz senyör olmadan. odadayken salonu, salondayken odayı süpürtebilmek çok büyük rahatlık.

Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada artık robot almadan robotun wifisi ile evdeki wifi routerın-modemin uyumlu olup olmadıgına bakın.bizde ozmo 950 var 1,5 yıldır sorunsuz calısıyordu,son guncelleme ile uydunetın modeme uyumsuzluk gelmiş.uydunet modemi ile çalışmıyor,evdeki menzıl uzatıcıya bagladım sorunsuz calısıyor.Internette arastırınca gordum bu olayı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...