Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SALAKLIKLARIM

Loex

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar bu başlıkta son yaptığım salaklıklar ve yapacağım salaklıklarla güncelleyeceğim

1. yeni çalıştığım ofiste radyatörleri söktürüp sonra yeniden taktırmak (1500TL girdi) 

2. dün yatmadan munchies olup 180gram çikolata bir sürü yer fıstığı muzlu kek ve ekmek yedim.

devamı gelecek maalesef 

Sosyal ağlarda paylaş

31 dakika önce, cabiria dedi ki:

öğrenci evimde az harcamaya çalışır bir durumdayken, aynı günde 30-40 euroluk traş makinemi kırdım ardından 1 tabak ve bir bardak kırdım. durduk yere 60 euroluk olduk, 60 yuroya 10 günden fazla karnımı doyuruyorum...

bence burdaki asıl hikaye 1 tabak+1bardağın 20 euro etmesi

Sosyal ağlarda paylaş

ben biraz köy gibi bi yerdeyim amazondan alıyorum ne var ne yok, amazonda da 1-2 euro değil hiçbişey hep marka şeyler var 5-6 eurodan başlıyor bi de prime ürünler olunca, nerdeyse bir kupa 10 eurodan başlıyor 2'li olduğu için vs vs

20 biraz abartı ama 10 olabilir sorry

ama üst üste gelince böyle saçma şeyler insana 2 katı gibi geliyor.....

Sosyal ağlarda paylaş

14 dakika önce, Akhlaur dedi ki:

Cem yılmaza aldığım biletlerin geri iade tarihi 1 ekimmiş. 10 diye rahat davranıyodum. 3 ünde iade maili attım reddettiler. Gösteri tarihinde istanbulda bile değilim.

abi konudan bağımsız ama yeri gelmişken, biletixte 21-22 ekimde istanbulda gösteri gözüküyo ama bilet satın al tuşu yok. iptal mi oldu nedir?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...