Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nedir bu paticik'in olayı?

sinkron

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

Ben hep buradaydım, site açılmadan önce de buradaydım, sonra karanlıkta ışık parladı ve  Ultimatr açıldı, sonra gittiler gün oksay ile ortak UO server açtılar, o da baktı bu forum işinde iyi para çıkacak, gitti donanım haberi açtı.

Ben yurtdışına gittim, baktık site önce Pepelek oldu , sonra Paticik oldu öyle kaldı işte.

Sosyal ağlarda paylaş

@sinkron

Ha bu arada , Sinem nedir paticiğin olayı diye sormuş. Ona cevap vereyim.

Valla Sinem kızım,  bu sitenin olayı, önceden Ultima online diye bir oyunun forumu olarak açıldı, sonradan durumuna göre troll, durumuna göre ciddi olan bir community ye evrildi. Eskiden çoğumuzun yaşı genç idi, şimdi kıçımızın kılları ağırdı, ( benim yaş 47 oldu ), ki benden yaşlıları da var burada.

Şu anda kendi halinde öylesine takılan, çoğu üyenin, realde olmasa da, virtualde tanışıp kaynaştığı, kendi virtual ailesi olarak gördüğü bir forum işte bura.

Bazen kendi aralarında kavga ettiği, sonrasında barıştığı, ama başka forumlardan gelip, hava basmaya çalışana sopayı verdiği bir community burası. ( Bura bizim mekan, deplasmana gelene, üye yedirmeyiz.)

Eğitim, Bilgi ve Kültür düzeyinin baya yüksek olduğu bir yer işte. ( Bizim sex shop işleten üyemiz bile universiye mezunu la ), anla yani buradaki seviyeyi. 

Kısaca anlatmam gerekirse - burada adamı severler de, silerler de : - sevecekler mi, yoksa silecekler mi ? - O senin hal ve davranışlarına bağlı, yani olay tamamen senin elinde.

Nan paticikler, iyi tanıttık mı forumu ?

Quo-Vadis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...