Jump to content

Öne çıkan mesajlar

§ 06 Eki 2020, 10:56

ya bu devirde kaldı mı ama, laptopım yok sadece masaüstü var. Telefonu cam yapıyorum ama hiç verimli olmuyor, şöyle aşırı pahalı olmayan tavsiye edebileceğiniz webcam var mı alayım

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Eki 2020, 12:37

kardeşim de yayın için istiyor ama düzgün görüntü aktarabilcek kameralar uçmuş gitmiş resmen. heralde pandemiden dolayı talep artınca bindirme yapmışlar. bu kadar pahalı olamaz bu devirde webcam ve türevi şeyler sanki dicem ama bir gülme geliyor 😄

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Eki 2020, 20:25

Logitech Brio altı çöp. Telefon kullanmak daha mantıklı c serisi almaktansa. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Eki 2020, 22:19

c920 aliexpress

70-80eur

daha ucuz bir sey bakma, kimsenin gozu kanamasin

Goering tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Eki 2020, 23:37

cep telefonu yerine webcam alacaksan iyi inceleyip al bence. sırf ucuz olsun diye çamur görüntü verecek bir kameraya boşa para verme. fotoğraf makinesi varsa onu da bağlayabilirsin belki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Eki 2020, 07:05

aslında foto makinesi de var. Ama bağlanırmı ki, gerçekten fiyatlar uçmuş, telefonu kullanacak dogru düzgün program bakayım ben, benim kullandığım tuhaf kesilip duruyor falan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Eki 2020, 08:23

al geç ucuz bişey 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Eki 2020, 00:09
17 saat önce, lovecraft0Z dedi ki:

aslında foto makinesi de var. Ama bağlanırmı ki, gerçekten fiyatlar uçmuş, telefonu kullanacak dogru düzgün program bakayım ben, benim kullandığım tuhaf kesilip duruyor falan

sony canon ve nikon için kendi yazılımları varmış sanırım. olmadı bir de paralı program gördüm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Eki 2020, 06:19
23 saat önce, lovecraft0Z dedi ki:

bu iyi, 0$'dı bir ara:

https://apps.apple.com/us/app/ndi-hx-camera/id1477266080

şimdi yine 19.99$.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...