Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

istanbul çıkışlı konaklamalı tatil

pontipati

Öne çıkan mesajlar

Geçen hafta sınav için kiyikoydeydim. Sahil müthiş, üstüne göz alabildiğine orman ve sadece 3-4 kişi vardı sahilde. İstanbuldan 2 saat 20 dk sürdü yol. Tavsiye ederim, corona vs korkusu olmadan takılırsın, yanlız benim düştüğüm hataya düşüp mert gölünde kanoya çıkma, şuan şu seviyesi yer-yer 20 santim. 

Sosyal ağlarda paylaş

Ayvalık sarımsaklıya kadar gidiyor otobüsler , istanbuldan 8 saat üzeri sürüyor yol ( 2 sene oldu kullanmayalı). Sarımsaklı merkezden de bir sürü otel bulabilirsin yürüme mesafesi. Ama şu mevsim soğuk olur suyu. Sıcak olsun dersen Kaş'a falan gideceksin , ama 3 gün için değmez.

Tatil için ne aradığında önemli.. Deniz , tarih , doğa , vb ? 

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Ben de sorayım bunu, çok yoruldum bu aralar, bir haftasonu tatili istiyorum. Söyle istiyorum ama:

Cuma akşamı işten çıkınca doğrudan otele gidebileyim 2-3 saatte (işyeri Eminönü, araba yok),

Otel sessiz ve sakin olsun, pencereyi açınca gürültü gelmesin,

Kahvaltı çok iyi olsun, akşam yemeği için uygun mekanlar olsun ege mutfağı ve şarap çalışan,

Pazartasi sabahı 7'de filan çıkıp işe gideyim doğrudan.

Denize girmek önemli değil, pencereyi açınca gürültü ve ışık yerine temiz hava gelsin istiyorum sadece. Otelde rahatça oturayım, kafamı dinleyeyim istiyorum. Bir de küvet istiyorum odada ?

Böyle bildiğiniz otel varsa tavsiye alabilirim. Tek başıma gideceğim, sadece dinginlik amaç.

Sosyal ağlarda paylaş

Çok alternatif yok aslında Trakya tarafında şarap evleri var oralar güzel olur ancak epey pahalı oluyor. Kıyıköy'ü çok severim bence kaçılabilecek en güzel yer. Kamp için biraz daha uzakta Gökçetepe ve Danişment kampları var.

Şile güzel, Kumbaba falan var, çok güzel oteller var. Kocaeli tarafında da kartepe, maşukiye, sapanca, kefken 

Sosyal ağlarda paylaş

Toplu cevap vereyim.

Sadece kafa dinlemek istiyorum, yani tur gibi beni alsınlar ordan oraya götürsünler istemiyorum. Araba uzun zamandır kullanmadım dolayısıyla kiralamam mümkün değil. Yalnızca İstanbul dan otobüse vs. bineyim, otele gideyim, 2-3 gün kalayım sonra beni geri bıraksınlar istiyorum = ) 

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...