Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genshin Impact

eregorn

Öne çıkan mesajlar

On 04.02.2021 at 09:50, applev0dka dedi ki:

bana yine diluc çıktı ya ? 75 seviyelerine çalıştı pity timer.

diluc cons 2 oldu ? ben böyle yeni char çıkmadı diye üzüle üzüle cons 6 diluc yapıcam sanırım

şuna üzülüyordum.

bir öncekinden sonra 75 summon yapınca diluc açmıştım

diluc sonrası 17. summonda Xiao geldi, tüm üzüntüm geçti sdsfa

Sosyal ağlarda paylaş

1:2 rate/dmg ratio diğer charlar için ideal aslında, yani normalde 80:160 çok iyi. Ama Keqing'in ascension statı CritDMG olduğu için evet, normalden daha yüksek yapılmasında fayda var.

Yalnız bana electro set düşmeme konusunda inat ediyor, en fazla farmladığım dungeon herhalde hem Fischl hem Keqing için, ama bir türlü istediğim parçaları düşüremedim. Electro set parçası gelirse substatları tırt geliyor, güzel statlı bi parça gelirse de kesin thundersoother ?

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, applev0dka dedi ki:

g2g'den mi sattın? Çabuk mu gitti?

daha önce 10 tane hesap sattım oradan, şimdi bir tane AR27 yan hesabım var. Keqing, Tartaglia, Jean falan olan ama bir türlü satılmadı bir aydır.

33k kişinin olduğu genshin impact turkiye diye bi facebook grubu var oraya açtım ilanı anında gitti.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

normalde 3 haftaydı da xiao'dan sonra 2 haftaya indirdiler.

bir de çok pintiler, gem vermiyorlar. dailylerin hepsini toplasan anca 1/3 draw geliyor günde. oyun yeniyken en azından chestlerden questlerden filan biraz gem topluyorduk onlar birikiyordu, ama yeni content çok yavaş geldiği için o da yok, hepsi kurudu. eventler desen, chinese ny adına kesenin ağzını birazcık açtılar ama onun haricindekiler de aşırı tırt.

Sosyal ağlarda paylaş

valla öyle bile olsa sürekli yeni karakter getirebilecek kapasiteleri yok , seçici olmak gerekiyor. Yeni banner ı gelirse venti yi almaya çalışın, bir sürü karakter değiştiriyorum venti hala tembel işi olduğu için yerinde duruyor ? . Bas ultiye hepsini hortulmasın, öldürsün, loot bile dağılmıyor o derece düzenli. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...