Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genshin Impact

eregorn

Öne çıkan mesajlar

Esimle birlikte oynuyoruz, yeni contentle gelen standart wishleri bi gomelim dedik, bana Razor ve Sucrose cikti, ona ust uste 2 defa Amber cikti kiz reroll’un esiginde sdhfhgsgdh

Ben bu event banner’indakilere hic isinamadim ama ya, intertwined fate’leri biriktirsem daha iyi su an. Hem zaten Jean var takimda, Barbara desen yedek kulubesinde, Bennett altyapida yetistirin beni diye bagiriyo falan, neyleyeyim baska supportu

Sosyal ağlarda paylaş

Event Phase 2 bayağı iyi olmuş, farmlanası matlar var 6şar tane weapon ascend itemı, xp itemları filan. Pek te zor değil. Leyline farmlatıyor, shop geçen seferki kadar dolu değil ama hiç resin harcatmıyor.

Event için 16 tane yapmak lazım, shopu tamamen bitirmek için fazladan 4-5 tane daha sanırım.

ShadowFury tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

başıma bişey gelmeyecekse ben oyunu çok beğendim yaw. son gelen event mekanı dağ çok iyiydi. gaza gelip verdiği swordu lvl 80 bile yaptım. keqing aslında böyle olabilir demosu oldu, sürekli crit ve kocaman sayılar.

boreas keqing talent için gerekli şeyi düşürmediği ve son bulduğum gladiator geo dmg artifact'i sayesinde ningguang keqing den daha fazla vurur hale geldi. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...