Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genshin Impact

eregorn

Öne çıkan mesajlar

5 dakika önce, ShadowFury dedi ki:

32 tane hero's wit almışım, x4=128. +33 shard bug fixlendikten sonra topladım =161

fak.

söyleyin şunlara oculus locator gibi shard locator koysunlar oyuna. derhal.

Qingce village ın güneyinde en tepede heykellerin olduğu bir alan vardı hani quest için gidiliyordu. Oraya da koymuşlar çok yukarı çıkmayınca görünmüyor orayı bir dene.

Sosyal ağlarda paylaş

6 dakika önce, Sam dedi ki:

eventin olayı dere-tepe dağ-taş gezmek miymiş yani şimdi?

önceki dandik eventi mumla aradım.

Area başına 7şer tane toplasan questi bitirmen için yetiyor, o da çok uğraştırmıyor. Fazlasını toplamak optional.

Ama topladığın her 4 shard = 1 hero's wit (1 shard = 5k xp). Normalde bunları leylinedan filan toplamak için resin harcandığını göz önüne alırsak bayağı iyi bir bonus bence.

Hem reward hem content olarak önceki eventlerin çok daha ötesinde kesinlikle.

8 dakika önce, Darksun dedi ki:

Qingce village ın güneyinde en tepede heykellerin olduğu bir alan vardı hani quest için gidiliyordu. Oraya da koymuşlar çok yukarı çıkmayınca görünmüyor orayı bir dene.

Oradan başladım zaten ^^

Kesin öyle kenarda köşede kalmış bir yerde yükseklik farkı yüzünden harita işaretlemedi ama neresi şimdi onu aramaya çok üşeniyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

evet 7/7 neyse ki yapılabilir, ben o koyulan haritalardaki herşeyi toplamak lazım sandım. eksik olsun xp kart napalım.

fişi event biterken bedava mı verecekler acaba? umarım 2712786215 event mat istemez.

bu arada neden eczacı zombi 5* ama çin'in sahibi 4*?

Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, Sam dedi ki:

evet 7/7 neyse ki yapılabilir, ben o koyulan haritalardaki herşeyi toplamak lazım sandım. eksik olsun xp kart napalım.

fişi event biterken bedava mı verecekler acaba? umarım 2712786215 event mat istemez.

yok event ekranında aşağı sağda Fischl ne lazım olduğu görülüyor.

2d789519301c5e2d1bcfbc2724dd354a.jpg

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

7 dakika önce, Sam dedi ki:

E ama sana da yaranılmıyor, önce mat yetişmiyor diye sızlanıyorsun şimdi resin harcamadan mat veriyorlar eksik olsun diyorsun:p

(toplamda shopa harcanacak shardların büyük bölümü herhalde resin harcanan farm questlerinden gelecek, yani etraftan extra shard toplamasan da xp kart eksik olmaz ama yine de resin costsuz matları kaçırmamak lazım bence. 40-60 resinlik malzemeden filan kar etmek bile ciddi fark yaratır şu mat kıtlığında)

-Main Quest (Phase 3)

-Phase 2'den resin gerektiren farm bir miktar.

-Phase 3'ten resin gerektiren challenge farm bir miktar.

Eventi tamamlaman lazım ama çok abartı bir grind ya da event mat gereksinimi yok (bildiğimiz kadarıyla). Tam tersine, bu farmları yaparken bayağı bir mat gelecek fazladan.

Çünkü Kawaii. Mihoyo isterse 6* yapar:p

Ayrıca zengin diye güçlü olması gerekmiyor (Gerçi evet Ningguang 5* olmayı hakeden bir char aslında)

Sosyal ağlarda paylaş

canımdan kıymetli değil ya, ne olacak dere tepe koşunca 1 gün afkya bedel xp mi verecek? kalsın. o kadar da dilenmiyorum ehu. çok daha fazlalarını uyurken kaybettim bu yama gelene kadar.

iyi bari, fiş dialogları şu eventin tek iyi kısmı.

zenginlik değil mesele de cutscene soktular "anesama geldi. sahibi geldi" diye. venti için vardı bir de cutscene. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

reno usta yapacak şey diye sincan'da uranyum aratıyor adamlar. combat eventinde bile sağa sola koşturuyordu. koşmasız combat event yapsalarmış bari.

me1'de makoyla maden aramak gibi, at filan verseler bari mako niyetine. autorun tuşu bile yok.

bosstan 6 kerede bir tane chunk bile düşmedi. bir tane 5* artifact. o loot table efsane yalanmış.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Sana Jean 5* ile gelmişler işte ^^

Yalnız ikemen x3 diyelim, ZhongLi'den sonra Patch 1.2'de Xiao var, araya başka birşey sokuşturmazlarsa. Hatta leakler doğruysa onun da sonrasında Albedo var, ikemen x4. Archon'ını seven combobreaklesin.

Benim de Fish C4 olacak. Şu anda main dpsim ama değiştirmeye çalışıyorum, Tartaglia'yı kasıp Fish'e de Thunderlord setini tamamlayabilirsem onu support dps yapmayı planlıyorum.

2 defa daha düşmesi lazım yalnız, C6 bonusu support dps için SSS+ tier.

6MjXp2T.gif

ShadowFury tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen Tartaglia yap bence, hydro seti de gelecek muhtemel 1.2de. Yanına vaporize için pyro bir karakter ver ama, Bennet, Xiangling vs. Varsa bide Xinqui kullanırsan çok şukela olur, enerjileri deli gibi dolar.

Ayrıca Ning'i burst carry olarak kullanabilrsin, çok fazla üstüne düşmene gerek yok, ana karakterlerinden artan atk/crt varsa geo damage artifactlarını ver, bide Prototype Malice craftla yoksa. Burst doldukça E basıp içinden geçince %12 geo damage veriyor, onun üstüne Q patlatıp karakter swaplayabilirsin. Malice sayesinde heal de gider herkese.

Qali tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...