Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genshin Impact

eregorn

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, Raze dedi ki:

@Qali tenks valla, ikna oldum, basayım level'ları.

bi de amber yerine kullanabileceğim bennet felan gelirse ilerde çok güzel olacak

Aynen pişman olmazsın Ning ile hiç bir şekilde, çok iyi karakter.

Bennet şu anda starglitter shopta alınıyor 34 puana. Duplicate karakter gelince starglitter birikiyor. Birikmiş varsa al kesin veya yakın zamanda bannerlardan karakter deneyeceksen birikir muhtemelen. Bennet da fena iyi, iyi bir carry olabiliyor, en iyi supportlardan burst skilli sağolsun, en iyi healerlardan aynı sebepten dolayı. Her türlü takıma her türlü rolde gidebilecek bir karakter. 

Sosyal ağlarda paylaş

evet zaten çözümlere bakayım dedim, herkes üçlü iki grup için çözüm koymuş. neyse ningguanga gömdüm xp matları atk artsın diye, onunla ortalarında durunca E çözdü sorunu. öncesinde hpleri indirdim tabii gene. hayır q da geri dolmadığı için yanlış yaparsan Eye mahkum kalıyorsun sonra.

kod çalıştı, sağol raze.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

41 dakika önce, Sam dedi ki:

iki saniyede tek sıra beş dummyi kesme questini kim tasarladıysa Allah belasını versin. bir tane bile char yok line atak verebilecek dummylerin canlarını dibe indirsem de.

hocam basic hitlerle hepsinin canını tek vuruşluk kadar azalt sonra alan vuran bi karakterinle hepsini kesebilirsin

ahaha üsttekileri okumadan yazmışım nvm ?

Harvey tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

benim roster ne güzel minnacık o yüzden problem olmuyor haha.

Beidou main dps bende hiç fena vurmuyor, venti,xiang,barbara diğer 3 lü. Bennet e de bayağı iyi diyorlar. 

Klee,Fischl,Bennet,Jean güzel olur sanki 2 pyro dmg buff için?

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Laurelin dedi ki:

TvbMvOa.png

takim onersenize ? cok dagildim yetisemiyorum matlere

Oha çok güzel rooster, imrendim ? 

Klee (dps) 

Xinqgiu (Support). Çok iyi supportluyor Klee'yi, constant vaporize, Sacrificial Sword'un varsa kesin ver eline.

Bennet çok iyi gider, hem healer, hem herkese attack buff veriyor Q'su ile, hem pyro resonance için, fena da vurmuyor.

Son slota Jean, Chongyun, Succrose olabilir. Bennet alıcaksan ilkine gerek kalmaz. Chongus ile vaporize yanına melt sıkıştırmış olursun ama ben şahsen sırf onun için almazdım. Succrose genel olarak çok iş yapar o takıma, hem bir mini Venti yaratıkları toplama açısından hem de az buz vurmuyor ve takımın EM'sini arttırıyor, Klee'nin işine gelir yani.

Succrose'ta Thrilling Tales of Dragon Slayers kullanırsan saçma derecede damagelere ulaşabilirsin muhtemelen Klee/Xinqgui/Bennet combosu ile.

Qali tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Fischl(main)/Xiangling(side dps)/Venti(support)/Barbara(heal) kullanıyorum, güzel bi main carry chara ihtiyacım var.

Önümüzdeki bannera rollarım diyorum hep, ama bu sefer de şansım iyi gitse bile Childe(main)/Fish(side dps)/Venti(support)/Diona(heal) olacak takım, hepsi bow lol. Hepsine ayrı bowu nereden bulacağım?

Sosyal ağlarda paylaş

Supporta abartı bir halt vermeye gerek yok ya energy cd olan 3 yıldızlıda işi görür herhalde. Bende de dps eksik 2 takım olunca 2.ye adam koyamıyorum Fischl i istediğim seviyeye getiremedim.

Birde bannerda beidou ve ning verecek, onları alıp main dps diye kullanabilirsin. Bei hiç fena karakter değil.

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bu GENSHIN1111 expired diyordu dün, bugün kabul etti. Herhalde bugünün patchi için verecekleri kodu yanlışlıkla erken salıp sonra sildiler bugün tekrar açtılar.

Xinqgui'nin skill ve burst damage'ı bayağı sağlammış (özellikle constellationları varsa) ama cooldownları filan uzunmuş. Side dps olarak kullanılabilir. Onu ve Bennett'i kasmam lazım bir ara ama mat yetiştiremiyorum karakterlere.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...