Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genshin Impact

eregorn

Öne çıkan mesajlar

vallabu hesapla 2 kere novice wish , 2 permanent wish çekmişim. Char wish 1 kereydi Venti ile Bei yi aynı anda almıştım.

11-12k mı ne yaptım 5 kere venti banner gitmeden harcadım anca 2 barbara 1 fischl 2 silah çıktı. 

5k ye düşmüştüm şimdi yine 11 e geldim ? . Bu şansla anca 3 summon sonra pity den gelir zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

ar40  yetiştirdim reset  öncesi bossları kestim

hazırlıklı  olup  da  hemen lvl ve silahı 80lerseniz problem  yaşamazsınız. sadece thrilling  tales  off   dragon slayers ile  bufflanmış  düz  attacklı keqing ile  son platformda ejderhayı  1 kere  koştuktan  sonra  da kurtu kestim.  kimse  ölmedi sadece attack yemek  bufffı  kullandım

Sosyal ağlarda paylaş

bu abyss 10. kat için net 2. bi healer lazım. 70lv flute lü qiqim var güzel heallıyor yanına barbara yapsam mı bilemedim. yeni banner öncesi bütün materyalleri barbaraya basarsam abyss dışında işime yarar mı emin değilim. refine rank 3 prototype malice craftlayabiliyorum barbaraya bide.

Sosyal ağlarda paylaş

20 dakika önce, applev0dka dedi ki:

expired diyor, 1 günlük müydü

1 günlüktü evet.

abyss te iki farklı takıma bölündüğün için iki takıma da healer şart. hele 10. katta debuff ile başlıyorsun saniye başı pyro damage yiyorsun oyüzden healersız eriyon anında ?

Sosyal ağlarda paylaş

On 31.10.2020 at 20:58, Darksun dedi ki:

vallabu hesapla 2 kere novice wish , 2 permanent wish çekmişim. Char wish 1 kereydi Venti ile Bei yi aynı anda almıştım.

11-12k mı ne yaptım 5 kere venti banner gitmeden harcadım anca 2 barbara 1 fischl 2 silah çıktı. 

5k ye düşmüştüm şimdi yine 11 e geldim ? . Bu şansla anca 3 summon sonra pity den gelir zaten.

nerden kastın o kadar ya

Sosyal ağlarda paylaş

Welkin moon var ekstra (toplam 2700 mü ne veriyor), gerisi dailylerden, promosyonlardan vs geliyor. Achevement ve chestlerde var ama ne kadar etkiliyor bilemiyorum. 

Tüm haritayı açtım yanlız, bulmadığım chest sınırlıdır herhalde.

Adamlar promosyon vs sık sık veriyor onlardan daha fazla birikiyor sanırım. 

Sosyal ağlarda paylaş

Evet siteye girilen kodlar da var ama onlar aşırı değil. Geneli günlük gelen maillar, düzenli login olmayınca geliyor mu bilmiyorum, geçen Kelee mailları vardı 5 mail mı ne 200-100-100-100-200 verdi günlük. Venti bannerında 5k ya düşmüştüm işte sonra her gün bunlar , günlük comissionlar, eventler, bir yığın chest , spiral abyss felan dün 12.5k mu ne olmuştu.

Sosyal ağlarda paylaş

https://genshin.mihoyo.com/en/news/detail/6419

güzel değişiklikler var ? 

en güzeli treasure compass herhalde uaehe

VII. Anemo Treasure Compass & Geo Treasure Compass

◆ How to Obtain Blueprint ◆
1) Reach Reputation Level 6 in Mondstadt to obtain the Anemo Treasure Compass forging blueprint.
2) Reach Reputation Level 6 in Liyue to obtain the Geo Treasure Compass forging blueprint.

◆ How to Use ◆
Upon use, a prompt will appear directing you towards the nearest chest in the vicinity. Follow it to find the chest. 

◆ Notes ◆
1) If there are no chests in the vicinity, the gadget will enter cooldown for 5 seconds after use. If a chest is found, the gadget will enter cooldown for 30 seconds after use.
2) The Anemo Treasure Compass can only be used in Mondstadt.
3) The Geo Treasure Compass can only be used in Liyue.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...