Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genshin Impact

eregorn

Öne çıkan mesajlar

AR40 powerspike bayağı ciddiymiş. Öyle abartı öldüm bittim diyecek bir şey değil tabi, hala kesiliyor ama bayağı zorlaşmaya başladı. Oceanid, Hypostasis filan bayağı faceroll kesiliyordu şimdi aşırı dikkatli oynamam gerekiyor. World Bossları geçtim, "Minochurl işte ya vursa ne olucak abi" diye oynuyordum, şimdi slimeları bile dodgelamak gerekiyor lol (Hatta Hilichurller bile crossbowla elemental reaction comboladıklarında bayağı feci vuruyorlar)

Bir de Fischl yetmemeye başladı artık, güçlü carry dpsim yok. Tek 5* charım Venti, 2 defa düştü ama C1 bonusu oyunun en gereksiz constellationı, yok sayıyorum. Bir de 5* Spear düştü normal bannerdan, Xianglingi çok ihmal etmiştim onu levellıyorum şimdi düzgün bi artifact build filan yaparsam belki o iş görür.

Bi Diluc, Keqing filan gelse de rahat etsem.

Sosyal ağlarda paylaş

Daha önceki World Levellarda bu kadar ciddi powerspike yoktu ama, onu diyorum. Sadece mobların hpsi artıyordu birazcık, kesme süresi uzuyordu sen ascensionları weaponları filan halledene kadar. WL5 başka, her şey hayvan gibi vurmaya başladı, charları weaponları levellamama rağmen rahat ölmüyorlar. Önceden Barbaranın heali yetiyordu, şimdi ufak tefek mob fightlardan bile hp kaybederek çıkıyorum.

Birkaç tane 5* artifact filan vardı zaten çok farketmedi henüz. Artifact Dungeon farmlamak için onların son tierlerinin açılmasını bekliyorum, AR45 gerekiyor. Legendary Artifact düşme ihtimali daha fazlaymış (%25-30dan %50 ye çıkıyormuş sanırım). Ama AR40tan sonra Hypostasis, Oceanidden filan da legendary artifact düşmeye başladı, ascension mat filan toplarken onlardan da güzel birkaç parça gelebilir belki.

Sosyal ağlarda paylaş

41 dakika önce, ShadowFury dedi ki:

AR40 powerspike bayağı ciddiymiş. Öyle abartı öldüm bittim diyecek bir şey değil tabi, hala kesiliyor ama bayağı zorlaşmaya başladı. Oceanid, Hypostasis filan bayağı faceroll kesiliyordu şimdi aşırı dikkatli oynamam gerekiyor. World Bossları geçtim, "Minochurl işte ya vursa ne olucak abi" diye oynuyordum, şimdi slimeları bile dodgelamak gerekiyor lol (Hatta Hilichurller bile crossbowla elemental reaction comboladıklarında bayağı feci vuruyorlar)

Bir de Fischl yetmemeye başladı artık, güçlü carry dpsim yok. Tek 5* charım Venti, 2 defa düştü ama C1 bonusu oyunun en gereksiz constellationı, yok sayıyorum. Bir de 5* Spear düştü normal bannerdan, Xianglingi çok ihmal etmiştim onu levellıyorum şimdi düzgün bi artifact build filan yaparsam belki o iş görür.

Crescent Pike baya broken Xiangling için ona bi bakıver. Fischl fena carry değil aslında ama C1 gerekiyor. Birde AR 45 olunca domainlerden %100 1 tane 5 star artifact atmaya başlıyor, onun yanına ekstradan gelebiliyor, ben beklemek istemedim fragile resinlerin birazını AR40 gibi kullandım artifactlar için ama 45'e bekletmek daha mantıklı.

Qali tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, ShadowFury dedi ki:

Bende de venti varda tek dps yapan beidou , o varsa onu kullan derim. Veya razor. Venti-Bei-Xiang-Barara dışında şimdi fischl ve ninnguang ı lvllamaya çalışıyorum. Sağlam vuran başka dps yok ? 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...