Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genshin Impact

eregorn

Öne çıkan mesajlar

Daily olarak günde 4 daily quest veriyor random. Bir de biriken resinleri dungeonlarda/elite bosslarda filan harcıyorsun ascension mat filan için.

Resin dediğimiz normal quest yapmak için harcanan stamina. Ama refill aşırı yavaş (1 stam/8 dk), refill mat var ama aşırı nadir. Dolayısıyla her şey timegated. O yüzden resinin cape takılıp boşa gitmesine izin verme leyline filan bile olsa harca, nasıl olsa gold ve levelup matları her zaman gerekecek.

Burada en önemlisi Adventure Rank XP, questler bittikten sonra level atlamak eziyet. Questler yaklaşık AR30 civarında bitiyor, geriye kalan her şey resin harcıyor. Kısacası duvara tosluyoruz content eksikliğinden dolayı.

Sosyal ağlarda paylaş

gacha pismanliktir..

cinli oyunu oynamak ekstra pismanliktir

nb53BWU.png

1998 den beri online oyun oyniyorum, ilk defa banlaniyorum bir oyundan hemde 15 sene sdfsdf

hani cok net omrumde ilk defa bir oyun bana hileci diyip ban atti ahahahahah, tamda azar azar oynamaya baslamistim

genshin impact benim icin bitmistir, bir dahada gelmem

Sosyal ağlarda paylaş

baska jean li acc i olan varmi diye sorasim varda bunlar gene banlar beni ?

Alıntı

That’s true; aggressive anti-cheat software is the new normal for most online games. Thankfully, miHoYo is taking steps to reduce how intrusive its anti-cheat software is. After outrage from fans, miHoYo originally placed its anti-cheat software on a 30-hour cooldown, where the software would close 30 hours after closing the game. Fans pushed back more, and miHoYo released another update—the one sent out yesterday—disabling the anti-cheat software when the game is closed outright.

ne guzel dunya ya ?

Laurelin tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 dakika önce, Darksun dedi ki:

1 tane key sanırım 37-38 iken açılan dungeondan düşüyordu.

Nerede hocam o dungeon ? Dungeon dan kastın mona questi ise ondan bişey gelmedi yaptım.

edit: buldum şimdi girdiğim bi dungeon ın 38 de yeni seviyesi açılmış ordan geliyor key ?

HarveyQuinn tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...