Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genshin Impact

eregorn

Öne çıkan mesajlar

ben de normal bannera harcasam mı diye düşündüm ama önümüzdeki ay jean banner çıkarsa da kahrolurum bu sefer. biriktirmiyor gem mereti resmen.

bu arada daily logine yarım elma gönül alma da olsa ödül vermeyen tek gacha oyun gördüğüm. "istemiyorsan açma oyunu birader" demişler resmen. o kıtipyöz bp exp'i saymıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

yarın daily login başlıyor yine. 19 undan 3 üne kadar diyor. 7 gün reward var 3 üne kadar yine bir şey yok sonra ? .

Jean'in banner olarak geleceğini sanmıyorum, kendi banner ı olanları venti gibi genel bannerdan alamıyorsun. O yönde devam eder muhtemelen.

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

keel ve venti yok muydu genel banner'da? kötüymüş o zaman, genel bannera harcayıp jean gelmezse bırakayım oyunu bari. aynı 3-5 charla 6 ay devam edilmez bu oyunda.

hmm yok ya gene de limited bannerda jean gelme ihtimali daha yüksek görünüşe göre silah çıkmadığı için. silahların yüzdesini charlara dağıtınca daha artıyor ihtimal. neyse keel bannerına harcayayım madem onu istemesem de.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de kalan gemleri bu bannera gömdüm son 5 dk kala.

Venti C1, Fischl C3, Xiang C3, Barbara C2 oldu. Hepsi en sık kullandığım charlar.

Özellikle Fish iyi oldu, main charım zaten. Bir de sonradan bir tane welfare verecekler diye bir söylenti var, doğruysa C4 olur, o bonusu çok iyi.

Venti C1 en gereksiz constellation filan herhalde, keşke başka bir 5* düşseydi ? (Venti bannerına rolluyorum gerçi ne bekliyordum ki :p)

Bu arada 38 Starglitter birikti, Razor'u alsam mı diyorum 34 starglittera? İşe yarıyor mu? Ya da sonraki rotationda ne koyacaklar onun yerine, bekleyeyim mi? İleride 5* charları da starglitter exchange'e koyabilirler diye söylentiler de gördüm ama ne kadar doğru bilemiyorum.

ShadowFury tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

14 saat önce, ShadowFury dedi ki:

Bu arada 38 Starglitter birikti, Razor'u alsam mı diyorum 34 starglittera? İşe yarıyor mu? Ya da sonraki rotationda ne koyacaklar onun yerine, bekleyeyim mi? İleride 5* charları da starglitter exchange'e koyabilirler diye söylentiler de gördüm ama ne kadar doğru bilemiyorum.

razor'da güçlü dps ama gacha'tan çıkartırsın onu bir şekilde. bence biriktir. 5* karakterleri trade e eklemeleri 1 sene sonra falan olabilir ya da öyle bir cost koyarlar ki istesek bile alamayız.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...