Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genshin Impact

eregorn

Öne çıkan mesajlar

24 dakika önce, Sam dedi ki:

respawn oluyormuş demişler ama bir chest 2 primogem, 1 wish 160 primogem. yani 10-draw için 800 chest lazım lmao.

chestin kalitesine göre değişiyor. bazı chestler 5 falan verebiliyor.

knox tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

21 saat önce, Sam dedi ki:

işte fire emblem heroes gibi, düşüremedikçe artıyor ama o bannerda sadece. banner bitti, hoop çöpe o biriken ilave şans.

yalnız oyuna bir autorun lazım ya.

Normal bannerın süresi yok, bitmiyor. Gacha itemı da farklı, normal wishi limited bannerda kullanamıyoruz. Şimdi 10 draw atsam normal bannera, 80 draw tamamlanana kadar aynı sayaçtan saymaya devam edecek mi?

Garanti olsun diye 80 draw toplamadan bannera tekrar dokunmayayım diyorum ama 80*160=12800 gem lazım, o kadarını biriktirmek bayağı uzun sürecek, kendimi mi kısıtlıyorum gereksiz yere?

Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, ShadowFury dedi ki:

Normal bannerın süresi yok, bitmiyor. Gacha itemı da farklı, normal wishi limited bannerda kullanamıyoruz. Şimdi 10 draw atsam normal bannera, 80 draw tamamlanana kadar aynı sayaçtan saymaya devam edecek mi?

Garanti olsun diye 80 draw toplamadan bannera tekrar dokunmayayım diyorum ama 80*160=12800 gem lazım, o kadarını biriktirmek bayağı uzun sürecek, kendimi mi kısıtlıyorum gereksiz yere?

valla gördüğüm kadarıyla parlamayan wish kullanılan banner sonsuza kadar duruyor fgo'daki düz banner gibi. ama event banner parlayan wish istiyor ve devamlı değişiyor. optimum ne yapmak lazım bunu herhalde banner cycle nasıl değişiyor görmeden söylemek mükün değil.

ama anladığım kadarıyla parlayanı biriktirip parlamayanı devamlı kullanmak en mantıklı gibi şu ana dek. hoş gerçi tamamen fakir olunca biriktirmeden kullandım ben herşeyi geldikçe.

Sosyal ağlarda paylaş

pity sistemi ile, 90. draw da şayet SSR gelmediyse veriyor diye biliyorum ben.

limited gacha da gacha rotasyon bitene kadar işliyor pity sistemi. standart gacha hep duruyor zaten. ama ordan silah falan gelme olayıda var, kötü bişi değil silah gelmesi ancak karakter isteniyorsa sıkıntı yaratıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben MCnin sword kullanmak zorunda olmasını sevmiyorum, daha customizable olsa claymore bow filan ne istiyorsak kullanabilsek çok daha güzel olurdu.

Wishleri ayırmak bir açıdan iyi, FGOda mesela limited bannerlara quartz biriktirmekten Story Bannera hiçbirşey harcayamıyorum, bunda en azından normal wish biriktikçe arada bir o da kullanılır. Onun haricinde main currency gem, limited wish ve normal wish questlerden adventurer ranklerden filan çok azar azar geliyor starter bonuslarını hariç tutarsak. Gemleri de zaten ister limited ister normal wishe çevirebiliyorsun istediğin gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

Evet bayağı pinti premium currency dağıtma konusunda, çok yavaş birikiyor. Eventler filan yapıp bol keseden gem dağıtmazlarsa ileride p2w'e dönme tehlikesi yüksek.

23 dakika önce, dreagloth dedi ki:

mc baya vasat karakter zaten, kullanmamak daha mantıklı, en azından başlarda.

Pek alternatifim yok ki. Tek 5* Venti, onun haricinde 2 tane filan 4* geldi diğer bannerlardan. Bir de free charlar var işte. Rank 20 olup Barbara ve Xiangling i alınca MCyi atabilirim ama evet.

Sosyal ağlarda paylaş

oyunun şu anına kadar 3 kere ventiye multi, 2 kere noelle e multi, 1 kere de jean in olduğu bannera multi attım 5* yok hala. 

bu saydıklarımı tek accountta yaptım. 3 kere de yeni hesap açtım onlara da bişey çıkmadı. ?

xiangling amber lisa fischl ilerliyorum şimdilik 2 fire 2 electric.

HarveyQuinn tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...