Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genshin Impact

eregorn

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, Kaede dedi ki:

100% vermiyor da ilk ssr da çıkmazsa ikinci de 100% çıkıyor

oyundaki sanırım en iyi support charı. iki hard ccsi var. ulti olanı mobları aynı zamanda bir araya topluyor. heryerde S tier deniyor

Noelle'den bahsediyordum, questlerden filan gelen normal wish itemları ona attım. Zaten Normal itemları limited için kullanamıyormuşuz. Ama sonra bi questten limited wish itemı düşünce onları da Venti bannerina gömdüm düştü. Güçlüyse iyi (Char trialda denedim ultisi çok absürd gerçekten.)

Çinde çıkalı epey oldu demiştin, ileriden mi gidiyorlar? Sonraki bannerlar hakkında fikrimiz var mı? Böyle 2 sene önceden Merline quartz biriktirir gibi hoardlamak gereken bir char filan?

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, ShadowFury dedi ki:

Noelle'den bahsediyordum, questlerden filan gelen normal wish itemları ona attım. Zaten Normal itemları limited için kullanamıyormuşuz. Ama sonra bi questten limited wish itemı düşünce onları da Venti bannerina gömdüm düştü. Güçlüyse iyi (Char trialda denedim ultisi çok absürd gerçekten.)

Çinde çıkalı epey oldu demiştin, ileriden mi gidiyorlar? Sonraki bannerlar hakkında fikrimiz var mı? Böyle 2 sene önceden Merline quartz biriktirir gibi hoardlamak gereken bir char filan?

Sana gacha bani lazim hep kazana dusulurmu ahahah

5 kere rerolladim tek bir ssr gelmedi :’(

Sosyal ağlarda paylaş

5* çıkartmakla iş bitmiyor, aynı karakteri 6 defa daha çekip talentlarını unlock etmek lazım. 

shoptan, star glitter ile aylık rotasyona koydukları karakter ve silahları alabiliyorsun. ancak star glitter sadece 4* ve 5* duplicatelerden geliyor. 4*karakter var şuan mesela rotasyonda ve 34 tane star glitter istiyor. star glitter ile fate falan almayın. star dust ile alırsınız. star dust toplaması daha kolay..

4* duplicate e 2 tane star glitter veriyor, okuduğum verdiği sayı giderek katlanıyormuş. aynı karakteri 8. defa tekrar çekince 10 tane mi ne veriyormuş neyse..

gachası çok kötü şuan hatta oynadıklarım arasında en kötüsü diyebilirim. 

Sosyal ağlarda paylaş

evet ben duplicate gereği yoktur herhalde dedim ama demin gördüm karakteri defalarca güçlendirdiğini. fgo’dan daha da beter gacha sistemi yapılabiliyormuş demek.

müzikler, mekanlar vs çok iyi ama eşek gibi 3476524864 tane draw biriktirip sonra bu ratelerden medet ummak, bilmiyorum oynamam herhalde uzun vadeli çünkü bayağı kazık. ya da böyle welfare charlarla oynanacak sadece.

Sosyal ağlarda paylaş

12 dakika önce, Laurelin dedi ki:

Sana gacha bani lazim hep kazana dusulurmu ahahah

5 kere rerolladim tek bir ssr gelmedi :’(

Ya o pek belli olmuyor, bazen kazana düşüyorum bazen çöle. Periyodik olarak gelip gidiyor gacha luck.

11 dakika önce, knox dedi ki:

5* çıkartmakla iş bitmiyor, aynı karakteri 6 defa daha çekip talentlarını unlock etmek lazım.

Talent unlock etmeyince ne oluyor? FGO'daki NP5 gibi sadece damage bonus filan mı yoksa charın main skillerini/mekaniklerini mi kullanamıyoruz?

Sosyal ağlarda paylaş

meh venti bannera harcamasaydım keşke, çinli şota verdi 4*

neyse noelle en azından GUTS gibi, self healing shieldli whirlwind spam. aradığım gameplayi  bunda buldum lol.

shadow, charın ability vssi güçleniyor.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

yukarıdaki videoyu izle özeti var

*AR5 route = 16 pulls ~18 minutes [[8 AF used on Noelle and 5 used on Jean's or Venti's with the Stardusts = 15+1 for game giving you 1 to use pulls]]

*AR7 route = 30 pulls ~32 minutes [[8 AF used on Noelle, 4 AF bought from Shop with Stardusts. 3+5 = 8 so Noelle again + 1,600 Primogems to Intertwined Fates on Venti = 30 pulls]]

Sosyal ağlarda paylaş

izledim ondan soruyorum, illa atmam mı lazım öyle diyeyim.

5* qiqi var fazlası için uğraşılır mı. adventure rank 19, 20 de templelar açılcak sanırım ordan kassam daha mı makul.

denediyseniz multide sen lootladıkça bana da mı geliiiyior yoksa ayrı ayrı mı loot

Sosyal ağlarda paylaş

53 dakika önce, LethE dedi ki:

izledim ondan soruyorum, illa atmam mı lazım öyle diyeyim.

5* qiqi var fazlası için uğraşılır mı. adventure rank 19, 20 de templelar açılcak sanırım ordan kassam daha mı makul.

denediyseniz multide sen lootladıkça bana da mı geliiiyior yoksa ayrı ayrı mı loot

5* bir tane düşürdüysen  başka kasma bence. bir tek bannerı gitmeden venti kap bir tane

multide loot sadece dungeon rewardlarda var bildiğim kadarıyla detayları yazıyor coop  sayfasında

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...