Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genshin Impact

eregorn

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, dreagloth dedi ki:

PC ye de .ndiriyorum şimdi de, 0.18  mb ile indiriyo wtf

bir kaç kere stop start felan yap herhalde server değiştiriyor bazen bir anda full speed çekiyor.

oyunu seversem yapan firmanın bir şeyler kazanmasını isterimde manyaklık derecesinde harcatan oyun olmadı çok şükür ? .

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun konusunda bayağı ikilemde kaldım. Bir yandan bir gacha oyununa daha sarmıyim diyorum. Diğer yandan eğer geçici bir parlama değil de uzun vadede güzel çıkarsa geç başladım diye pişman olur muyum diyorum.

Premium currency dağıtma konusunda cömert mi? Daily questler, login rewardlar, eventler filan gibi geç başlarsam pişman olacağım şeyler var mı?

Sosyal ağlarda paylaş

bu reroll guide'ı izledim ama çok uzun ve uğraştırıcı, %0.5 içindeki istediğim char %0.15 filansa uğraşılmaz. çok alarm sinyali veriyor bu yüzde, gördüğüm en kötü çünkü.

oyun bedava draw fırlatsa bile 200'de 1 nedir.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Sam dedi ki:

bu reroll guide'ı izledim ama çok uzun ve uğraştırıcı, %0.5 içindeki istediğim char %0.15 filansa uğraşılmaz. çok alarm sinyali veriyor bu yüzde, gördüğüm en kötü çünkü.

oyun bedava draw fırlatsa bile 200'de 1 nedir.

1 kere reroll yapmadım 2 tane 5* 10 tane falan 4* var

bence çok sallama rateleri. bannerlarda artıyor. zaten 8 tane 10 roll 1 garanti 5* veriyor

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, ShadowFury dedi ki:

Time gated bannerlara mı basmak lazım premium currencyi yoksa ilk bannera mı gömeyim? O 100% verdiği char bir işe yarıyor mu?

100% vermiyor da ilk ssr da çıkmazsa ikinci de 100% çıkıyor

oyundaki sanırım en iyi support charı. iki hard ccsi var. ulti olanı mobları aynı zamanda bir araya topluyor. heryerde S tier deniyor

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...