Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Among Us

Aceace

Öne çıkan mesajlar

push2talk yapmayan impostor da olmeyi hakediyor, mesela kill/death sesi gelince baskasinin mikrofonundan, report da cabuk gelince selfreport oldugu cok belli oluyor =<

insanlar bi citir tecrubelendi ve oyunlar daha keyiflendi gibi, peclerle ayakta tutsalar daha 50-100 saatimiz daha var temiz. 

Sosyal ağlarda paylaş

benim bu tayfada gördüğüm bir şey var.

herkes inanmaya o kadar hazır bekliyor ki, doğru veya yanlış X kişisini şuradan yürürken görd.. de, daha cümlen bitmeden, adam kendini savunmadan pıt pıt pıt oylar geliyor sdsafas

ilk roundda info vermicem crewmate olarak vallahi beleşe adam astırmaktan yoruldum geçen akşam

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, goldbären dedi ki:

he ya mikrofon etiği gelişmemiş adamlar yıllarca nasıl online oyun oynamış merak ettim ben de. özellikle ace ile saatlerce civ aoe oynayan insanlara acıdım... @Aceacearkandan konuşuyoruz önünü dön bakim.

lan geçen gün senin de TIPITIPITAPA diye mekenik kleyve sesin geliyordu, stream izliyordum diye müdahale etmedim =Pppp

Sosyal ağlarda paylaş

On 05.10.2020 at 14:41, Cokomantis dedi ki:

lan geçen gün senin de TIPITIPITAPA diye mekenik kleyve sesin geliyordu, stream izliyordum diye müdahale etmedim =Pppp

Kim çaldı lan o mekanik klavyeyi?

Ben 9 yıldır starcraft turnuvasından kazandığım a4 x7yi kullanıyom.

Adam forumda bile self report yapıp başkasına suç atıyo.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...