Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Among Us

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Eveet dün akşam itibariyle ilk Paticik Among Us'ını döndürmeyi başardık. Ben aciiip zevk aldım. 

Oyun 40 yıllık vampir/köylü oyunu baz alınarak hazırlanmış ancak masaüstünün aksine direk sallapati yapmak yerine bir takım görevler yapmak ve bu sırada yanınızdaki adamlara bazen blind bazen educated guess yaparak güvenmek zorundasınız. İşin içine task girince çok daha zevkli bir hale gelmiş oyun.

https://store.steampowered.com/app/945360/Among_Us/

10 lira hepi topu. 1 paket malbuş etmiyor.

Çok büyük ihtimalle 2020'ye damga vuracak oyunlardan biri şimdiden. (Biri dedim... Yoksa ben de biliyorum Cyberpunk'ın çıkacağını)

Bir de... @Cokomantis'e selamlar ?

Sosyal ağlarda paylaş

Oyun güzel ama random çok karambol olsa gerek. Arkadas ortami dışında oynaması zor. Türklerle zaten oynanmaz djdj. Ben bu town of saleemi oynamıştım birkaç kez. Gavurlar nasi medeni oynuyorlardi. Bizimkiler ilk elden asın amuagoyim spamliyordu chatte.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben eğleniyorum valla, Sam sana güzel anlattım bence hızlı kavradın sdf.

Ground Rules'u Discord'a ve buraya da yazsak iyi olur. Harfi harfine takip edelim demiyorum ama belli maddelere dikkat etmek lazım. Şakadan da olsa oyun başında falan 'BENCE BU EL KESİN xxx IMPOSTOR' falan dememek, dead body report eden adama açıklama yapması için 15-20 sn izin vermek gibi gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, -Deno- dedi ki:

Ben eğleniyorum valla, Sam sana güzel anlattım bence hızlı kavradın sdf.

ahah evet iyi anlattın canım.

yalnız sizden sonra 1-2 el pub oynadım, birisi yarım saat filan sürdü ölüler task yapmadığı için, impostor sonunda sıkılıp çıkınca kazandık lol.

bir sabotaj minimapten yapılabiliyor galiba yanına gitmeden aletin?

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Sam dedi ki:

bir sabotaj minimapten yapılabiliyor galiba yanına gitmeden aletin?

evet, biri söylemese anlamamıştım ben de. bir de biraz oynasan dıtink tadı alırsın deyip duruyodum zaten sen komuşsun buraya ilk lel.

denonun videoyu da izlemeyen kalmasın ya HAHAHAHHAHA ADAM O TASKI BİLE YAPAMAMIŞ YA

Sosyal ağlarda paylaş

ya dün ben son imposterken 3 kişi yanyana gezince sabotaj yapamamıştım ben olduğumu anlarlar diye, sonra pubda oynarken birisi söyleyince anladım ben de olayı lol. yanımızda gezen imposter çıkmıştı.

6a8

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...