Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig Genel Tartışma

Archangel_

Öne çıkan mesajlar

Ligin tescil ettirilmemesi konusunda epey dedikodu dönüyor. Malatyaspor dosya hazırlayıp, uefa'ya sunmuş, bugün de ANÇ uefa'yı ziyaret etmiş. Zorbay Küçük'ün son 7 maçın 4'ünde Trabzon maçını yönetmesi, lig başından beri hakem hataların arşa çıkması, 13 hakem skandalı, fed başkanının istifası... 

Trabzon'un oyunun beğeniyorum ama gerçekten hakem hataları ile fark bu kadar açılmasaydı, bu kadar rahat gidemezlerdi. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

MHK Başkanı Ferhat Gündoğdu'nun istifası hakkında

"

Aldığım bilgiyi söylüyorum. Ferhat Gündoğdu'ya ses kaydı dinlettiler. Bu ses senin mi? diye sordular.

Yarım saat sonra Ferhat Gündoğdu istifa etti.

Bu tape yurt dışından bir sosyal medya hesabından ortaya çıkarsa Türk futbolunda depremi o zaman görün

"

..

Sosyal ağlarda paylaş

inanılmaz ya bunca yıl sonra fener şampiyon olsun diye umutlanmıştım ? O penaltı nedir ya... 

hale bak.. ya bu ligi alanın gerçekten aklı yok :d git zambia ligi yayınla daha kaliteli. Uzatma tamamlanmadan maçı bitirdi sonra tekrar başlattı ahahah amatör lig 

bu nedir ya?

bLackcha0s tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, bLackcha0s dedi ki:

inanılmaz ya bunca yıl sonra fener şampiyon olsun diye umutlanmıştım ? O penaltı nedir ya... 

hale bak.. ya bu ligi alanın gerçekten aklı yok :d git zambia ligi yayınla daha kaliteli. Uzatma tamamlanmadan maçı bitirdi sonra tekrar başlattı ahahah amatör lig 

bu nedir ya?

anlamadim buna penalti caldilar mi calmadilar mi? bence penaltilik bi durum yok, cok basit olurdu.

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Cthulhu tarafından Süper Lig Genel Tartışma olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...