Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig Genel Tartışma

Archangel_

Öne çıkan mesajlar

bu nasıl mantık anlamadım 50 kişide virüs var dediler, sonra aaa yanlışlık olmuş diyerek düşürdüler. Sağlıkçılarda hata oranı %60 ama pozitif i bulamayabilir bulmuşsa tekrar testlere şüpheli bakılması lazım diyor. Doğru mu bilmem , haftaya bjk nin hepsi virüslü söyleyeyim ? .

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bizimkiler pek güvenememiş sanırım

Beşiktaş Kulübü TFF, UEFA ve Kamu Kurumları ile İlişkiler Sorumlusu Kemal Erdoğan, bu akşam karşılaşacakları Fraport TAV Antalyaspor maçı öncesinde kırmızı-beyazlı rakiplerini corona virüs testi yaptırmaya davet etti.

diyorum haftaya bjk virüslü kesin. Bize alt yapı ile çıkın derler tabi :))

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

ihbar niteliginde. 

asbaskan soyle demis:

Alıntı

Avukatlarımızla görüştük. Sumudica ile görüşüp gereken raporu hazırlayacaklar. Vereceği bilgileri de Türk sporunun geleceğiyle ilgili adli mercilerle paylaşacağız." dedi.

Alıntı

Sumudica'nın açıklamalarına ilişkin daha önce yönetim kuruluna herhangi bir bilgi verilmediğini belirterek, iddiaları basından öğrendiklerini ifade etti.

tablo ilginc.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

ispanya hükmen olayını yapmıştı galiba ilk. Lig bitsin diye uğraşılıyor aynen, takvim değiştirmeğe bir başlarsa ucunu bucağını alamayız diye korkuyorlar herhalde.

Tabi kadro sayısını artırdılar 35e mi ne çıkarmışlar böylece ne yap ne et paf takımdan adam topla sahaya çık diyorlar.

reampage tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Konu başlığı Cthulhu tarafından Süper Lig Genel Tartışma olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...