Jump to content
GERGE

Amazon Prime Geldi

Öne çıkan mesajlar

§ 22 Haz 2021, 18:40
4 saat önce, GERGE dedi ki:

Steam wallet'de 200TL var, Wishlist dışı oyunlar için sadece onu harcayacağım. 

Şunu aldım Prime Day indirimlerinden: https://www.amazon.com.tr/dp/B000CZ0RKG

Çok gidip geldim ama 1 tane kaldı diye yazdığını görünce aldım. Memnun olacağıma eminim ama. Wishlist'teydi, wishlist dışına çıkmadım yine de yani.

Live veya PC olmayan yerlerde kullanmak için mi bunu aldın? PC'deki amp simler varken niye merak ettim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Haz 2021, 18:51

PC'de bununla oynuyorum sürekli şu anda, $20 hediye çeki gönderdiler, aldım ben de: https://auroradsp.com/en/strona-glowna/46-rhino-guitar-plugin.html

Tonlarını seviyorum bunun, analoglar da iyidir yani, neredeyse her şeyim dijital. Evin dışında çalmıyorum ben, oynamak için aldım.

PS. 3 yıl oldu hala Mercuriall ReAxis'den iyisi gelmedi ama.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 Ağu 2021, 11:33
On 21.06.2021 at 15:41, Stringray dedi ki:

gopro hero 9 sabah 3999'a aldım, şimdi 4400 görünüyor ama almak isteyen takipte kalsın.

us'e giden arkadaşa aldırmayı düşünüyordum 400usd + banka %5 civarı kurdan sokuyor + %2 tax derken aynı fiyata geliyor, amazon'da 3 taksit de yaptırılabiliyor bir de.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08G2HBBB6/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

sdfs 2 ayda 5k olmuş bile.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Ağu 2021, 09:57

tam bir dh ölücüsü gibi en dip fiyatı vermişim, almayan varsa daha ne diyeyim sdfsdf.

dolar saldı şu an us daha mantıklı olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Ağu 2021, 10:22

Arctis alacaksanız iyi düşünün, Arctis 7 Arctis 1'den daha iyi değil, 1-3-5-7-9 hepsi aynı sürücü ile geliyor, aynı sesi veriyor. Aralarındaki tek fark ek özelliklerde: PS5 uyumu, Switch uyumu, Xbox uyumu, bandının kalitesi falan filan.

Ona göre alın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Ağu 2021, 10:27

Wireless a geçtiği için sweet spot olarak ben 7 yi seçmiştim mesela. Memnunum epey, herkese tavsiye ederim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Ağu 2021, 10:27

1657 olmuş zaten, fiyatı benim geçen sene aldığım fiyata yakın diye söylemiştim. Wireless dı ayrıca :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Ağu 2021, 10:34

Ben sadece bilgisayarda kullanacağımdan kablolu 3 aldım, yeterli bana. Bluetooth ile bağlanıp da FRP'nin ortasında pilsiz kalmak istemedim. 1'in mikrofonu dışardaydı hep, 3'ünkü kulaklığın içine giriyor, gerektiğinde çıkartıyorsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Ağu 2021, 10:37

Arctis 7 Xbox Series S ve X de çalışmıyor. Xbox için Arctis 7X almak lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Ağu 2021, 10:39

Alırken benimde çekincelerim vardı, wireless, pil vs tarzında. Ama wireless bayağı kuvvetli , kulaklığı takıp evi geziyorum arada arka odalarda kopup geliyor. Pil kısmı ise şöyle zaten eğer şarjı belli bir seviyeye düşmüş ise arada biplemeye başlıyor. Şarj kablosunu takıp yine kullanabiliyorsunuz. Kablolu takılmanın çok bir avantajı yok yani anlayacağınız. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Ağu 2021, 10:48

Ya bu arada bizim duvarlar ince midir nedir muazzam çekiyor.

Balkona çıkıyorum konuşmaya devam, bir ara üst kata komşuya çıkmıştım kulaklık boynumda idi, hala çok net geliyordu sesler dsf

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 19 Eki 2021, 14:47

Bu arada Amazon Prime yanında Prime Gaming de geliyor, mesela şunlar var:

Beleş Star Wars Squadrons

Beleş Ghostrunner

Beleş Alien Isolation

Bir sürü beleş oyun daha.

Bir sürü beleş oyun içi şey, para, dlc filan.

https://gaming.amazon.com/home

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...