Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon Prime Geldi

GERGE

Öne çıkan mesajlar

gopro hero 9 sabah 3999'a aldım, şimdi 4400 görünüyor ama almak isteyen takipte kalsın.

us'e giden arkadaşa aldırmayı düşünüyordum 400usd + banka %5 civarı kurdan sokuyor + %2 tax derken aynı fiyata geliyor, amazon'da 3 taksit de yaptırılabiliyor bir de.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08G2HBBB6/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

Sosyal ağlarda paylaş

https://www.amazon.com.tr/nurus-Tulya-Çalışma-Koltuğu-Başlıklı/dp/B0972TJHYZ/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=nurus+tulya&qid=1624279257&smid=A35RGL8GKY9H9&sr=8-2

Bu nasıl acaba ya, markus alacaktım evdekini işe getirdim. Markus'tan daha rahat gibi duruyor ama 5 yıldır severek Markus kullanıyorum, bilemedim riske girmeli mi. Var mı kullanan?

Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, sipeyskeyk dedi ki:

https://www.amazon.com.tr/nurus-Tulya-Çalışma-Koltuğu-Başlıklı/dp/B0972TJHYZ/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=nurus+tulya&qid=1624279257&smid=A35RGL8GKY9H9&sr=8-2

Bu nasıl acaba ya, markus alacaktım evdekini işe getirdim. Markus'tan daha rahat gibi duruyor ama 5 yıldır severek Markus kullanıyorum, bilemedim riske girmeli mi. Var mı kullanan?

bu aynı zamanda nurus'un sitesinde de satışa çıktı havale ile 100 lira daha ucuz. ayrıca özellikleri de tam olarak belirtilmiş. tabi tecrübesi nasıl bilemiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

6 yıldır düzenli kullandığım dxracer şuan bu durumda

bhdxzkk.jpeg

Suni deri olunca böyle eriyo muhtemelen.Pul pul dökülüyo şu an deli gibi.

Şimdi kumaş koltuk arıyorum, adam akıllı birşey bulursam paraya kıyıp almayı düşünüyorum.

Aiko tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bence bu koltuğun dandikliği yoksa götümde bi sıkıntı yok. bir de koltuk çok alçak ve yükselmiyo. koltuk yüzünden yüksekli ayarlı masa aldım en kısa halinde kullanıyorum.

terliğe dikkat etmemişim asd kışın oda soğuk oluyo ayaklarımı iyi sıcak tutuyo diye giyiyorum asd

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Masticore dedi ki:

Bende dx racer var ve bu kadar yatmiyor yine de  sonuna kadar yatirirsam cok rahat duserim.

ben de denedim, bendeki de dümdüz olmuyormuş.

bir de bendeki deri değil ama deri yerleri soyulmuş, kıçınızda problem yok...

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Aiko dedi ki:

6 yıldır düzenli kullandığım dxracer şuan bu durumda

bhdxzkk.jpeg

Suni deri olunca böyle eriyo muhtemelen.Pul pul dökülüyo şu an deli gibi.

Şimdi kumaş koltuk arıyorum, adam akıllı birşey bulursam paraya kıyıp almayı düşünüyorum.

Benimki hic eskimedi ilginc bir sekilde. Ben de 6 yil once falan aldim asagi yukari.

Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası çok anlamıyorum arkadaşımda bundan var, daha önce önermişti bana. Bende bakıp tarağı çok diye listeme eklemiştim.
Ancak şu gri olan wahlda arkadaşımda var biraz ağır ve titreşim yapıyor. Gerçi bu aldığım da öyledir belki gelince Feedback verebilirim ancak.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
22 saat önce, Darksun dedi ki:

Steam summer sale perşembe ? .

Steam wallet'de 200TL var, Wishlist dışı oyunlar için sadece onu harcayacağım. 

Şunu aldım Prime Day indirimlerinden: https://www.amazon.com.tr/dp/B000CZ0RKG

Çok gidip geldim ama 1 tane kaldı diye yazdığını görünce aldım. Memnun olacağıma eminim ama. Wishlist'teydi, wishlist dışına çıkmadım yine de yani.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, Bone dedi ki:

ben moser 0458 olanı alıcam. yıllarca kırmızı olanını kullandım hiç yağlamadım temizlemedim sonunda en düşük ayarda deriyi kesmeye başladı ufaktan. bu sefer yağlarım.

0458'in satıcısı amazon ve 50 lira daha ucuz diye bu arada, yoksa kırmızıyı alırım güzel alet olduğunu biliyorum

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...