Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon Prime Geldi

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ithal olarak alıyor sanırım ama kulaklık isteyen şuna bakabilir fena inmemiş. 

Sennheiser 508697 Hd 599 (1.299,65 TL + 92,56 TL Kargo ücreti)

https://www.amazon.com.tr/Sennheiser-HD-599-High-Kulaklık/dp/B07Q7S7247/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=sennheiser%2Bhd%2B599&qid=1624258988&sr=8-1&th=1

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

7100 tlye iphone 11 saattılar normalde 7900 falandı

grundig soundbar almıştım 900'e o da 600'e inmiş

bosch matkap almıştım 370'e şu an 300'e gidiyor

onun dışında ıvır zıvır market ürünlerinde indirim var. ama sitesi o kadar kötü ki lanet şeyin dün bütün gece site gezmek zorunda kaldım. mal mal şeyler çıkarıyor sürekli karşıma. dünyanın en büyük firması nasıl bir algoritmayla karşıma ürün çıkarıytor anlamadım.

Sosyal ağlarda paylaş

10-15 kalem seyin oldugu bi alisveris listem var amazonda. Cok acil degil hem de yakinda prime day gelecek indirime girer hepsini basar gecerim diyordum. 

Heralde prime day oncesi toplantilarda konusulmus olacak; "bizden her hafta 1-2 siparis veren bi adam var, 2 haftadir siparis vermiyor onun listesindekileri indirime almayin, hatta zam yapin hemen" dediler. 

Sepetinizdeki urunlerde degisiklik var diyince sevinmistim; fiyatlarin hepsi 5-8% artmis. 1-2 tanesi ayni sadece. ama tek bir indirimde olan yok ? 

Bugun 00:00 da indirim sayfasi yenilenilir mi bilmiyorum, gorucez. 

Sosyal ağlarda paylaş

https://www.amazon.com.tr/primeday?pf_rd_r=6ZYPJY58SY9Q1WSVSCY6&pf_rd_p=20cdf793-2e20-4d6c-bc14-3accfe6178d7

şu linkten sağa teker teker ürünleri bakarsan, neler gelikek gösteriyor.

scroll edersen yana 12:00'da şimdi bir şeyler gelicek.

bazıları da gizli geliyor.

genel olarak pek bir şey göremedim şimdilik.

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

O scroll mesaisini yaptim maalesef, illa indirim icin adami calistiriyorlar. 

Bi de enteresan bisey var, oral b cross action basliklar vardi listemde, yedek alayim dursun diye bakiyordum. Prime olmasina ragmen prime day fiyati urune tiklamadan gozukmuyor listede. 

Diger urunlerin fiyat guncellemeleri geliyor ama bazilarinin fiyatlari listede guncellenmemis durumda. cookie vb problemi de degil gorunen o ki. 

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Xenocide dedi ki:

Abi koltuk fotografinda bile yamuk. Almayin bunlardan. Bende dxracer'in zamanindaki iyi modellerinden var, ergonomisi berbat. Hele cok oturuyorsaniz omurganizi elinize alirsiniz direk, tabureye oturun daha iyi.

Sabah Nurus vardi 1500 liraya amazon'da, hala bitmediyse ondan alinir.

deadwoll tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...