Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon Prime Geldi

GERGE

Öne çıkan mesajlar

8 tl inanılmaz iyi ama şöyle bir sıkıntı var zaten adam akıllı içerik yok henüz o yüzden de bu ücretten kullanıcı ağı oluşturmak istemeleri çok normal. Prime olayı tr den alışveriş yapıyorsun anlamsız zaten. Oyun bölümü geliştirme aşamasında belli ki. Ama üye oldum mu tabii ki.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Ya içerikte Psych ve Monk var. İzlemeyen varsa sırf bu ikisi için değer. 16 sezon filan toplam.

Bu arada neredeyse %90 Amazon'dan alışveriş yapıyorum artık ben, aradığım her şeyi buldum ben uygun fiyata. Kimin ne aldığına göre değişiyor belli ki. Bazen de en ucuz olmasa da ertesi gün teslim için aldım. Prime Video olmasa da değer bence.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Sam dedi ki:

bedava trial için bile uğraşmadım, o kadar anemik bir içeriğe sahip. ucuz yorumlarına anlam veremedim o yüzden, ederi bundan fazla değil şu haliyle çünkü.

Internetten alisveris yapiyorsan bir kargo ucretine yaninda ekstra video, gaming falan geliyor. Alisveris yapmiyorsan sirf video icin ederi bu denebilir. 

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Sam dedi ki:

bedava trial için bile uğraşmadım, o kadar anemik bir içeriğe sahip. ucuz yorumlarına anlam veremedim o yüzden, ederi bundan fazla değil şu haliyle çünkü.

twitch kullanan birisi için fazla faydalı. 1 aylık beleş sub seçeneği veriyor (normalde 5$) ayrıca gene oyunlar için ekstradan hediye filan veriyorlar. video ve kargo olayı bonus oluyor bu durumda.

Sosyal ağlarda paylaş

abi 8 lira zaten bu kadar ölücü olmayın verin geçin ? , yükseltirse kıyaslarız. Dizi kısmı ehhhh ama çabuk tükenir, filmler rezalet kaldıki 2 sene önce izlediğim şeyler var hala hemde account hatırlıyor heuahe. Oyunlarda berbat. Twitch prime neye yarıyor pek anlamıyorum ben ? ama 8tl salla. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici

Takım elbise altında çok sırıtmadan spor ayakkabı rahatlığı veriyor. Günlük ayakkabı işte, ofisteyken giyiyorum. Her gün işe giderken bir 20 dakika yürüyorum, yemek için de bazen 15 gidiş, 15 geliş yürüyoruz. Hayat kalitesini arttırdı azıcık ?

Kısaca, her gün takım giyenlere rahatlıkla öneririm. Aynısı Boyner'de 899TL'ye görmüştüm, aklımı çelmişti ama fiyatından yanaşmamıştım. 539,40 TL fiyat verince Amazon makul geldi.

Hala aynı fiyat: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01N39I9GV/

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...